identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

M&I CLASIC CUISINE S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 39041731J40/3708/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
226mii lei
▼ 13,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−98mii lei
▼ 38,8% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, M&I CLASIC CUISINE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 225.845 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 13,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 97.783 lei. Datoriile totale au crescut cu 164,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (159.062 lei) depășesc activele totale (25.352 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-133.710 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-97.783 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39041731
Nr. Reg. Comerțului
J40/3708/2018 · EUID ROONRC.J40/3708/2018
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-20 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BAICULUI, NR.104 · 4 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
225.845 lei
▼ 13,2%
Profit net
-97.783 lei
▼ 38,8%
Datorii
159.062 lei
▲ 164,7%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 299.126 lei2024: 260.226 lei2025: 225.845 lei226 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 8.856 lei2024: -70.468 lei2025: -97.783 lei−98 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-43,3%
Creștere CA an/an
-13,2%
CA / salariat
112.923 lei
Datorii / active
627%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+7,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025225.845 lei-97.783 lei159.062 lei25.352 lei-133.710 lei2
2024260.226 lei-70.468 lei60.099 lei24.124 lei-35.927 lei2
2023299.126 lei8.856 lei18.427 lei65.471 lei47.189 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RI
ROTEHNIC INDUSTRIE SRL
CUI 15951837 · Fabricarea echipamentelor industriale de ventilație și frigorifice (cu excepția celor pentru uz casnic)
EP
EUROPOLAR PROD COM SRL
CUI 9471826 · Fabricarea echipamentelor industriale de ventilație și frigorifice (cu excepția celor pentru uz casnic)
EE
EUROTEHNIC ENTERPRISE S.R.L.
CUI 6231225 · Fabricarea altor echipamente de utilizare generală

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Municipiul București

PC
POWDER CHALET S.R.L.
CUI 50748092 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VC
VLISMAS CUISINE S.R.L.
CUI 50721542 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MS
MOONGLADE S.R.L.
CUI 50588196 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CAPRAZE S.R.L.
CUI 50512775 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EF
EXPRESS FOOD & DRINK BY TAKEAWAY S.R.L.
CUI 50165951 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MR
MARLENE RESTAURANT FOOD S.R.L.
CUI 50145067 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M&I CLASIC CUISINE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →