identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

LARY MELEK IM S.R.L.

CAEN 1414 — Fabricarea de articole de lenjerie de corp
CUI 39047513J10/289/2018Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
1,16mil lei
▲ 1,9% vs. 2020
Profit net · 2021
751mii lei
▲ 89,6% vs. 2020
Salariați
5
— constant
Contracte publice
23
SEAP · activ 2020
În anul 2021, LARY MELEK IM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.155.922 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,9%. Rezultatul net a fost un profit de 750.969 lei. Datoriile totale au crescut cu 161,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39047513
Nr. Reg. Comerțului
J10/289/2018 · EUID ROONRC.J10/289/2018
Cod CAEN
1414 — Fabricarea de articole de lenjerie de corp
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421, 1422. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-20 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Mun. Râmnicu Sărat
Adresă
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. GEORGE BACOVIA, NR.1 · 6 firme aici
Cod poștal
125300
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2021)
1.155.922 lei
▲ 1,9%
Profit net
750.969 lei
▲ 89,6%
Datorii
617.793 lei
▲ 161,6%
Salariați
5
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 86.274 lei2020: 1.133.943 lei2021: 1.155.922 lei1,16 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: 31.524 lei2020: 396.041 lei2021: 750.969 lei751 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 22020: 52021: 5520192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
65,0%
Creștere CA an/an
+1,9%
CA / salariat
231.184 lei
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021277.666 $180.391 $148.401 $436.350 $287.950 $5
2020267.357 $93.377 $55.671 $161.243 $105.573 $5
201920.351 $7.436 $49.267 $56.751 $7.483 $2

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Contracte publice (SEAP)

23

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
23
Valoare totală
98.604 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BR
BEAUTY ROOM BY AYANA S.R.L.
CUI 54639390 · Activități de tratament și înfrumusețare
RS
ROYALBITUM S.R.L.
CUI 49828449 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
AS
ADMIRE STORE FASHION S.R.L.
CUI 39481791 · Comerț cu ridicata al produselor textile
IM
IDRIS MIRICONF FASHION SRL
CUI 37217352 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp
AF
AKMA FASHION TEXLINE SRL
CUI 35118883 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole de lenjerie de corp · Buzău

MI
MADIROM INTIMODA SRL
CUI 11330837 · Mun. Buzău
GC
GENERAL CONFEX SRL
CUI 4795112 · Sat Mărunţişu Orş. Pătârlagele
ON
ONEH SRL
CUI 4232232 · Orş. Nehoiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LARY MELEK IM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →