identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

RAMIRA PREMIUM MARKET S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 39100765J40/4288/2018Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
1,14mil lei
▼ 15,2% vs. 2021
Profit net · 2022
278mii lei
▲ 916,3% vs. 2021
Salariați
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2022, RAMIRA PREMIUM MARKET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.144.062 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 15,2%. Rezultatul net a fost un profit de 278.097 lei. Datoriile totale au scăzut cu 29,7% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 170 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39100765
Nr. Reg. Comerțului
J40/4288/2018 · EUID ROONRC.J40/4288/2018
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-28 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LĂMÂIULUI, NR.4 · 170 firme aici
Cod poștal
14584
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2022)
1.144.062 lei
▼ 15,2%
Profit net
278.097 lei
▲ 916,3%
Datorii
647.368 lei
▼ 29,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 981.195 lei2021: 1.349.812 lei2022: 1.144.062 lei1,14 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 597.776 lei2021: 27.365 lei2022: 278.097 lei278 mii20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
24,3%
Creștere CA an/an
-15,2%
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90,6%
Creștere medie anuală (2019–2022)
+89,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20221.144.062 lei278.097 lei647.368 lei954.177 lei306.809 lei
20211.349.812 lei27.365 lei920.487 lei948.332 lei27.845 lei2
2020981.195 lei597.776 lei66.923 lei674.493 lei607.570 lei4
🔒 Încă 1 an de istoric (2019–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

FS
FIDUS SYSTEM S.R.L.
CUI 55229215 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CA
C.A.S.Y IRIS MARKET S.R.L.
CUI 55189609 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RB
RELENTLESS BRANDS 94 S.R.L.
CUI 54935557 · Sector 1 Mun. Bucureşti
WS
WELLBE SUPPLEMENTS S.R.L.
CUI 54772166 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EA
ERIC ANTONIA EXIM S.R.L.
CUI 54727467 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AS
AYASS S.R.L.
CUI 54722206 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAMIRA PREMIUM MARKET S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →