identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

PHARMACO WAREHOUSE S.R.L.

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 39133444J22/825/2018Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
981mii lei
▲ 93,2% vs. 2024
Profit net · 2025
191mii lei
▼ 11,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, PHARMACO WAREHOUSE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 981.147 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 93,2%. Rezultatul net a fost un profit de 191.152 lei. Datoriile totale au crescut cu 54,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39133444
Nr. Reg. Comerțului
J22/825/2018 · EUID ROONRC.J22/825/2018
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-04-03 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. EUGEN STĂTESCU, NR.4, ANEXA C2, ÎNCĂPEREA 2
Cod poștal
700298
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
981.147 lei
▲ 93,2%
Profit net
191.152 lei
▼ 11,1%
Datorii
693.471 lei
▲ 54,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 141.545 lei2024: 507.849 lei2025: 981.147 lei981 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -7.042 lei2024: 214.995 lei2025: 191.152 lei191 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
19,5%
Creștere CA an/an
+93,2%
CA / salariat
981.147 lei
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57,0%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+85,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025219.766 $42.816 $155.330 $230.467 $75.137 $1
2024110.462 $46.763 $97.570 $172.458 $74.887 $1
202330.933 $-1.539 $130.566 $166.423 $35.857 $1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FINANCE BUSSINES SOLUTIONS SRL16928603radiată
RÎMIŞ CONSULTING CO SRL26168874radiată
TAMANGO IASI SRL16843949radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Iași

MI
MEDNOVA INNOVATION S.R.L.
CUI 55026008 · Mun. Iaşi
RD
RETAIL DIRECT COMMERCE S.R.L.
CUI 53255960 · Mun. Iaşi
AH
ATC HOLDING S.R.L.
CUI 52554769 · Mun. Iaşi
ME
MEDEFERENT EU S.R.L.
CUI 52187409 · Mun. Iaşi
LS
LIAM S.R.L.
CUI 51153831 · Mun. Iaşi
CS
CENTROVAC S.R.L.
CUI 51079581 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PHARMACO WAREHOUSE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →