identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

GREENVIEW MAR S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 39147687J2018000516265Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
126mii lei
▲ 15,9% vs. 2024
Profit net · 2025
72mii lei
▲ 17,0% vs. 2024
Salariați
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, GREENVIEW MAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 125.801 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 15,9%. Rezultatul net a fost un profit de 71.707 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,8% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39147687
Nr. Reg. Comerțului
J2018000516265 · EUID ROONRC.J2018000516265
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-04-04 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.170, AP.13 · 4 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
125.801 lei
▲ 15,9%
Profit net
71.707 lei
▲ 17,0%
Datorii
7.752 lei
▲ 26,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 252.666 lei2024: 108.534 lei2025: 125.801 lei126 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 134.058 lei2024: 61.312 lei2025: 71.707 lei72 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
57,0%
Creștere CA an/an
+15,9%
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+48,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202528.178 $16.062 $1.736 $17.168 $16.115 $
202423.607 $13.336 $1.330 $14.465 $13.388 $
202355.218 $29.297 $1.922 $34.251 $33.109 $
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PI
PORTAL INVESTESTELABURSA S.R.L.
CUI 49125864 · Activități ale agențiilor de știri
IL
INVESTESTE LA BURSA S.R.L.
CUI 45284476 · Activități ale portalurilor web
RS
REMOTELAB SOLUTIONS S.R.L.
CUI 42002643 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
INVESTESTE LA BURSA S.R.L.45284476radiată
PORTAL INVESTESTELABURSA S.R.L.49125864în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Mureș

PM
POPEX.MEDIA S.R.L.
CUI 54285101 · Mun. Târgu Mureş
PP
PROMOTION PERFORMANCE S.R.L.
CUI 52722951 · Mun. Târgu Mureş
HG
HECA GROUP RO S.R.L.
CUI 52557560 · Mun. Târgu Mureş
TA
THE ARCHITECT S.R.L.
CUI 52171623 · Mun. Târgu Mureş
MC
MORPHEUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52171569 · Mun. Târgu Mureş
AR
AGENŢIA RAUL & BENI S.R.L.
CUI 51720740 · Mun. Târgu Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GREENVIEW MAR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →