identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

LUCIA MARIA CENTER S.R.L.

CAEN 8730 — Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
CUI 39198630J23/1683/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,27mil lei
▼ 5,9% vs. 2024
Profit net · 2025
450mii lei
▲ 2,2% vs. 2024
Salariați
11
▼ 31,3% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, LUCIA MARIA CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.272.924 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,9%. Rezultatul net a fost un profit de 449.879 lei. Datoriile totale au crescut cu 49,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39198630
Nr. Reg. Comerțului
J23/1683/2018 · EUID ROONRC.J23/1683/2018
Cod CAEN
8730 — Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-04-17 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Bragadiru
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. MUZELOR, NR.36, ET.1, AP.4
Cod poștal
77025
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.272.924 lei
▼ 5,9%
Profit net
449.879 lei
▲ 2,2%
Datorii
1.367.363 lei
▲ 49,5%
Salariați
11
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.298.572 lei2024: 2.416.263 lei2025: 2.272.924 lei2,27 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 542.590 lei2024: 440.374 lei2025: 449.879 lei450 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 152024: 162025: 111120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
19,8%
Creștere CA an/an
-5,9%
CA / salariat
206.629 lei
Datorii / active
76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+22,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.272.924 lei449.879 lei1.367.363 lei1.808.522 lei450.161 lei11
20242.416.263 lei440.374 lei914.322 lei1.348.978 lei440.574 lei16
20232.298.572 lei542.590 lei898.420 lei1.420.257 lei547.354 lei15
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CAMIN LUCIA MARIA S.R.L.47051221în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure · Ilfov

LM
LUMYR MANAGEMENT GROUP S.R.L.
CUI 40091750 · Orş. Bragadiru
CC
CENTRUL CASA CU PLATANI S.R.L.
CUI 23030426 · Orş. Bragadiru
CS
CAMIN SENIORI DIMINETI DE AUR S.R.L.
CUI 54184344 · Sat Roşu Com. Chiajna
CS
CASA SFINTII NICOLAE SI IOSIF S.R.L.
CUI 53064080 · Sat Zurbaua Com. Dragomireşti-Vale
CI
CĂMINUL IZVORUL TĂMĂDUIRII S.R.L.
CUI 52071764 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
AM
ARY MEDICAL S.R.L.
CUI 51768217 · Sat Tamaşi Com. Corbeanca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUCIA MARIA CENTER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →