identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

VL FABRICATIONS S.R.L.

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 39213071J31/888/2018Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
118mii lei
▼ 53,6% vs. 2022
Profit net · 2023
−15mii lei
▼ 147,3% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2023, VL FABRICATIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 118.442 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 53,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 14.869 lei. Datoriile totale au scăzut cu 76,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-14.869 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39213071
Nr. Reg. Comerțului
J31/888/2018 · EUID ROONRC.J31/888/2018
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-04-19 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SĂLAJ
Localitate
Sat Bocşiţa Com. Hereclean
Adresă
JUD. SĂLAJ, SAT BOCŞIŢA COM. HERECLEAN, BOCŞIŢA, NR.9
Cod poștal
457167
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2023)
118.442 lei
▼ 53,6%
Profit net
-14.869 lei
▼ 147,3%
Datorii
11.999 lei
▼ 76,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 135.623 lei2022: 255.028 lei2023: 118.442 lei118 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 15.445 lei2022: 31.467 lei2023: -14.869 lei−15 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-12,6%
Creștere CA an/an
-53,6%
CA / salariat
118.442 lei
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-737,2%
Creștere medie anuală (2018–2023)
+55,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023118.442 lei-14.869 lei11.999 lei13.905 lei2.017 lei1
2022255.028 lei31.467 lei51.535 lei98.911 lei48.398 lei1
2021135.623 lei15.445 lei4.147 lei51.393 lei47.246 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2018–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TWIN WELDERS S.R.L.46765451în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Sălaj

WC
WATER CUTTING S.R.L.
CUI 52994999 · Sat Bocşiţa Com. Hereclean
NM
NSK METAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55473243 · Mun. Zalău
UE
UTIMS EAST GROUP S.R.L.
CUI 54984789 · Mun. Zalău
NM
NOVO METAL SEL S.R.L.
CUI 54649440 · Mun. Zalău
DM
DB METALS S.R.L.
CUI 54605788 · Orş. Şimleu Silvaniei
CM
CONFECTII METALICE TRANSILVANIA S.R.L.
CUI 54583264 · Sat Fetindia Com. Meseşenii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VL FABRICATIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →