identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

VREMANT RESOURCES S.R.L.

CAEN 7219 — Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
CUI 39225610J35/4772/2018Plătitor TVA din 2020TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,24mil lei
▲ 315,3% vs. 2024
Profit net · 2025
1,06mil lei
▲ 870,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, VREMANT RESOURCES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.240.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 315,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.063.779 lei. Datoriile totale au crescut cu 55,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39225610
Nr. Reg. Comerțului
J35/4772/2018 · EUID ROONRC.J35/4772/2018
Cod CAEN
7219 — Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7210. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-04-23 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. FELDIOARA, NR.17 · 2 firme aici
Cod poștal
300208
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.240.000 lei
▲ 315,3%
Profit net
1.063.779 lei
▲ 870,4%
Datorii
425.140 lei
▲ 55,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.388.500 lei2024: 298.567 lei2025: 1.240.000 lei1,24 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.121.722 lei2024: 109.620 lei2025: 1.063.779 lei1,06 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
85,8%
Creștere CA an/an
+315,3%
CA / salariat
1.240.000 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28,6%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+26,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.240.000 lei1.063.779 lei425.140 lei4.147.411 lei3.722.271 lei1
2024298.567 lei109.620 lei273.921 lei3.210.191 lei2.936.270 lei1
20232.388.500 lei2.121.722 lei340.796 lei3.226.821 lei2.826.650 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

WB
WELLMAN BAU MANAGEMENT S.R.L.
CUI 14084931 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · Timiș

AC
ANDREI CONDOROŞ ARHITECTURA PEISAJULUI S.R.L.
CUI 49310691 · Mun. Timişoara
SR
SCIENTIFIC READOUT MODULES S.R.M. S.R.L.
CUI 48066158 · Mun. Timişoara
KS
KLADIA.STUDIO S.R.L.
CUI 47008515 · Mun. Timişoara
FD
FLORIAN DEAC EDC CONSULTING S.R.L.
CUI 46609975 · Mun. Timişoara
DM
DATA MANAGEMENT ADVISOR S.R.L.
CUI 44086659 · Mun. Timişoara
AH
ABLE HILL VISION S.R.L.
CUI 42040647 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VREMANT RESOURCES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →