identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

PRĂVĂLIA CU II S.R.L.

CAEN 1414 — Fabricarea de articole de lenjerie de corp
CUI 39243447J29/850/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
96mii lei
▲ 42,8% vs. 2024
Profit net · 2025
43mii lei
▲ 453,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, PRĂVĂLIA CU II S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 96.340 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 42,8%. Rezultatul net a fost un profit de 42.999 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39243447
Nr. Reg. Comerțului
J29/850/2018 · EUID ROONRC.J29/850/2018
Cod CAEN
1414 — Fabricarea de articole de lenjerie de corp
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421, 1422. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-04-25 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Orş. Breaza
Adresă
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, STR. PARÂNG, NR.5
Cod poștal
105400

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
96.340 lei
▲ 42,8%
Profit net
42.999 lei
▲ 453,8%
Datorii
13.870 lei
▲ 17,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 19.785 lei2024: 67.464 lei2025: 96.340 lei96 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.433 lei2024: 7.765 lei2025: 42.999 lei43 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
44,6%
Creștere CA an/an
+42,8%
CA / salariat
96.340 lei
Datorii / active
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60,7%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+40,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202596.340 lei42.999 lei13.870 lei84.658 lei70.788 lei1
202467.464 lei7.765 lei11.794 lei39.583 lei27.789 lei1
202319.785 lei5.433 lei502 lei20.525 lei20.023 lei
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole de lenjerie de corp · Prahova

BT
BELCAM TEXTIL S.R.L.
CUI 45438427 · Mun. Câmpina
ES
EREMA STUDIO S.R.L.
CUI 42553650 · Mun. Ploieşti
NB
NATURAL BEBE TEXTIL S.R.L.
CUI 40314517 · Orş. Urlaţi
DC
DANISTAV CONFEX SRL
CUI 37405844 · Sat Măgurele Com. Măgurele
IS
INGREDIENT SECRET SRL
CUI 35973414 · Sat Goruna Com. Cocorăştii Mislii
DD
DAC DESIGN FASHION SRL
CUI 29283860 · Sat Măgurele Com. Măgurele

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRĂVĂLIA CU II S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →