identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

BESTEAM SIGNS&MORE S.R.L.

CAEN 1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
CUI 39258197J24/589/2018Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
24mii lei
▲ 406,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−30mii lei
▼ 99,3% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
12
SEAP · activ 2023
În anul 2025, BESTEAM SIGNS&MORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 23.856 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 406,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 30.135 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (357.978 lei) depășesc activele totale (336.358 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-21.620 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-30.135 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39258197
Nr. Reg. Comerțului
J24/589/2018 · EUID ROONRC.J24/589/2018
Cod CAEN
1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-04-27 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Sighetu Marmaţiei
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. ZIMBRULUI, NR.61A
Cod poștal
435500
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
23.856 lei
▲ 406,9%
Profit net
-30.135 lei
▼ 99,3%
Datorii
357.978 lei
▲ 17,0%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 176.610 lei2024: 4.706 lei2025: 23.856 lei24 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 39.745 lei2024: -15.121 lei2025: -30.135 lei−30 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-126,3%
Creștere CA an/an
+406,9%
CA / salariat
11.928 lei
Datorii / active
106%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+43,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202523.856 lei-30.135 lei357.978 lei336.358 lei-21.620 lei2
20244.706 lei-15.121 lei305.869 lei388.745 lei82.876 lei1
2023176.610 lei39.745 lei302.538 lei412.583 lei97.997 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

12

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
12
Valoare totală
51.292 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de tipărire n.c.a. · Maramureș

KP
KVL PRINT S.R.L.
CUI 52159069 · Mun. Sighetu Marmaţiei
PP
PRO PRINT DESIGN S.R.L.
CUI 48656825 · Mun. Sighetu Marmaţiei
GS
GLASSCRIS S.R.L.
CUI 46722108 · Mun. Sighetu Marmaţiei
CP
CAPYBARA PRINT S.R.L.
CUI 46638687 · Mun. Sighetu Marmaţiei
CI
COVACINSCHI IOSIF PARASCA S.R.L.
CUI 46113121 · Mun. Sighetu Marmaţiei
AC
AYSO CREATIVE S.R.L.
CUI 41129160 · Mun. Sighetu Marmaţiei

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BESTEAM SIGNS&MORE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →