identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

KALYN-CONF S.R.L.

CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CUI 39321332J04/698/2018Plătitor TVA din 2020TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
177mii lei
▲ 12,3% vs. 2024
Profit net · 2025
37mii lei
▲ 27,6% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, KALYN-CONF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 176.943 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,3%. Rezultatul net a fost un profit de 36.754 lei. Datoriile totale au crescut cu 7,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39321332
Nr. Reg. Comerțului
J04/698/2018 · EUID ROONRC.J04/698/2018
Cod CAEN
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-05-10 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
176.943 lei
▲ 12,3%
Profit net
36.754 lei
▲ 27,6%
Datorii
51.198 lei
▲ 7,6%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 121.765 lei2024: 157.595 lei2025: 176.943 lei177 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 46.940 lei2024: 28.797 lei2025: 36.754 lei37 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,8%
Creștere CA an/an
+12,3%
CA / salariat
88.472 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+19,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025176.943 lei36.754 lei51.198 lei134.261 lei36.464 lei2
2024157.595 lei28.797 lei47.592 lei158.450 lei14.510 lei1
2023121.765 lei46.940 lei37.081 lei119.142 lei-14.287 lei
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
160 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
10.444 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · Bacău

PĂTRAŞCUCONF SRL
CUI 36868166 · Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu
KC
KEVA CONF SRL
CUI 27758105 · Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu
CC
CARLOTTA-CONF SRL
CUI 10841035 · Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu
DC
DARIA CHIC COUTURE S.R.L.
CUI 49988512 · Sat Mărgineni Com. Mărgineni
BC
BULITEX CONFECŢII S.R.L.
CUI 48882008 · Sat Glăvăneşti Com. Glăvăneşti
UT
UNITED TAILORS S.R.L.
CUI 48676997 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KALYN-CONF S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →