identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

MARMURA MERMER S.R.L.

CAEN 2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
CUI 39356560J2019007057409Plătitor TVA din 2021TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
969mii lei
▲ 3,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−223mii lei
▲ 37,8% vs. 2024
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, MARMURA MERMER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 969.476 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 222.848 lei. Datoriile totale au scăzut cu 6,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.272.538 lei) depășesc activele totale (697.634 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-569.433 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-222.848 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39356560
Nr. Reg. Comerțului
J2019007057409 · EUID ROONRC.J2019007057409
Cod CAEN
2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-05-16 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR SG. ION ROTARU, NR.8, CAMERA 2
Cod poștal
32096
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
969.476 lei
▲ 3,7%
Profit net
-222.848 lei
▲ 37,8%
Datorii
1.272.538 lei
▼ 6,1%
Salariați
6
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.252.106 lei2024: 934.682 lei2025: 969.476 lei969 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 14.010 lei2024: -358.339 lei2025: -222.848 lei−223 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-23,0%
Creștere CA an/an
+3,7%
CA / salariat
161.579 lei
Datorii / active
182%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+52,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025969.476 lei-222.848 lei1.272.538 lei697.634 lei-569.433 lei6
2024934.682 lei-358.339 lei1.354.903 lei1.001.074 lei-346.585 lei5
20231.252.106 lei14.010 lei1.197.154 lei1.207.871 lei12.311 lei4
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CONSTRUCŢII DE VECI SRL33710250în funcțiune
FONTA DAVA S.R.L.54074082în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · Municipiul București

GS
GRESPOINT S.R.L.
CUI 43558192 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DC
DAPEMAR CONSTRUCT SRL
CUI 23234949 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MB
MARMURA BUCURESTI S.R.L.
CUI 55449431 · Sector 6 Mun. Bucureşti
FD
FLASHSTONE DESIGN S.R.L.
CUI 54857440 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PG
PALKO GROUP STONE S.R.L.
CUI 54390697 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MS
MASTERSTONE S.R.L.
CUI 54190079 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARMURA MERMER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →