identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

GAMBIL GLASS SERV S.R.L.

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 39393746J27/512/2018Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
984mii lei
▼ 2,8% vs. 2024
Profit net · 2025
97mii lei
▼ 16,9% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2023
În anul 2025, GAMBIL GLASS SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 983.916 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,8%. Rezultatul net a fost un profit de 97.195 lei. Datoriile totale au crescut cu 158,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39393746
Nr. Reg. Comerțului
J27/512/2018 · EUID ROONRC.J27/512/2018
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-05-23 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Mun. Roman
Adresă
JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. VLAD ŢEPEŞ, BL.1, SC.B, ET.2, AP.22
Cod poștal
611058

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
983.916 lei
▼ 2,8%
Profit net
97.195 lei
▼ 16,9%
Datorii
77.763 lei
▲ 158,2%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 911.982 lei2024: 1.012.036 lei2025: 983.916 lei984 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 88.089 lei2024: 116.959 lei2025: 97.195 lei97 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,9%
Creștere CA an/an
-2,8%
CA / salariat
491.958 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+26,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025983.916 lei97.195 lei77.763 lei297.504 lei225.347 lei2
20241.012.036 lei116.959 lei30.120 lei260.929 lei235.648 lei3
2023911.982 lei88.089 lei130.288 lei254.238 lei129.140 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
3.055 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
AIDA HER STORE S.R.L.45460823în funcțiune
CRYSTALPRO GARAGE S.R.L.51266342în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Neamț

DC
DPF CLEAN CENTER S.R.L.
CUI 50580761 · Mun. Roman
DP
DORUCRIS PREST S.R.L.
CUI 50466652 · Mun. Roman
UA
UNION AUTO REPAIR S.R.L.
CUI 49885959 · Mun. Roman
CA
CATANA AUTO S.R.L.
CUI 48889464 · Mun. Roman
AI
AGE INVEST S.R.L.
CUI 48697990 · Mun. Roman
OI
ONIXGRUP INVEST S.R.L.
CUI 48265185 · Mun. Roman

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GAMBIL GLASS SERV S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →