identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

MG MEDICAL MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 39417560J2018007542407Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,43mil lei
▲ 44,9% vs. 2024
Profit net · 2025
157mii lei
▲ 384,1% vs. 2024
Salariați
10
▲ 25,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2018
În anul 2025, MG MEDICAL MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.426.321 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 44,9%. Rezultatul net a fost un profit de 157.161 lei. Datoriile totale au crescut cu 53,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39417560
Nr. Reg. Comerțului
J2018007542407 · EUID ROONRC.J2018007542407
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-05-30 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR GHIRLANDEI, NR.38, CAMERA 4, BL.D1, SC.B, AP.12
Cod poștal
62246
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.426.321 lei
▲ 44,9%
Profit net
157.161 lei
▲ 384,1%
Datorii
520.400 lei
▲ 53,9%
Salariați
10
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.190.650 lei2024: 1.674.115 lei2025: 2.426.321 lei2,43 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 112.351 lei2024: -55.311 lei2025: 157.161 lei157 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 82025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,5%
Creștere CA an/an
+44,9%
CA / salariat
242.632 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
153,9%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+99,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.426.321 lei157.161 lei520.400 lei622.490 lei102.090 lei10
20241.674.115 lei-55.311 lei338.044 lei496.021 lei157.977 lei8
20231.190.650 lei112.351 lei294.092 lei507.380 lei213.288 lei6
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
11.250 lei
Ultimul an
2018

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
BABY CLINIC S.R.L.53999757în funcțiune
LOVE LIFE MED S.R.L.40187359în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

LR
LAZAR RADMED S.R.L.
CUI 55493801 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DM
DIGESTLIFE MED S.R.L.
CUI 55470913 · Sector 6 Mun. Bucureşti
TA
TIMELESS AESTHETICS S.R.L.
CUI 54949609 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DF
DOCTORS FOR FUTURE MEDICAL S.R.L.
CUI 54889965 · Sector 6 Mun. Bucureşti
EM
EZ MEDICAL S.R.L.
CUI 54653351 · Sector 6 Mun. Bucureşti
CM
CHIRON MED S.R.L.
CUI 54591160 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MG MEDICAL MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →