identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

TIM-R SPEED HOLDING S.R.L.

CAEN 812 — Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CUI 39466694J40/8158/2018Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
1,66mil lei
▲ 5.538,3% vs. 2019
Profit net · 2020
2,04mil lei
▲ 282,4% vs. 2019
Salariați
8
▲ 300,0% vs. 2019
Contracte publice
47
SEAP · activ 2021
În anul 2020, TIM-R SPEED HOLDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.663.296 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5.538,3%. Rezultatul net a fost un profit de 2.037.789 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39466694
Nr. Reg. Comerțului
J40/8158/2018 · EUID ROONRC.J40/8158/2018
Cod CAEN
812 — Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-06-11 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2020)
1.663.296 lei
▲ 5.538,3%
Profit net
2.037.789 lei
▲ 282,4%
Datorii
851.181 lei
▼ 19,9%
Salariați
8
▲ +6
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 1.196.118 lei2019: 29.500 lei2020: 1.663.296 lei1,66 mil20182020
Evoluția profitului net
2018: 1.092.489 lei2019: -1.117.027 lei2020: 2.037.789 lei2,04 mil20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 12019: 22020: 8820182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
122,5%
Creștere CA an/an
+5.538,3%
CA / salariat
207.912 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
101,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20201.663.296 lei2.037.789 lei851.181 lei2.631.032 lei2.014.851 lei8
201929.500 lei-1.117.027 lei1.063.160 lei1.040.122 lei-23.038 lei2
20181.196.118 lei1.092.489 lei234.441 lei1.327.930 lei1.093.489 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Contracte publice (SEAP)

47

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
89.000 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
46
Valoare totală
3.869.617 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ARCO PRES SRL22935400radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · Municipiul București

NA
NADARE AZROM S.R.L.
CUI 52890130 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TA
TERRA AGREGATE S.R.L.
CUI 51584230 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AM
AZROM MINERAL RCH S.R.L.
CUI 47522507 · Sector 2 Mun. Bucureşti
XM
XO MINERAL S.R.L.
CUI 46196488 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SB
SAND-BALKAN SRL
CUI 18867685 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ME
MIDI EXIMCO S.R.L.
CUI 6119001 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TIM-R SPEED HOLDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →