identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

FINANCE VISION MED S.R.L.

CAEN 4335 — Alte lucrări de finisare
CUI 39569207J2018009448404Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
196mii lei
▲ 12,8% vs. 2022
Profit net · 2023
128mii lei
▲ 55,3% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2023, FINANCE VISION MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 196.238 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,8%. Rezultatul net a fost un profit de 128.015 lei. Datoriile totale au scăzut cu 74,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39569207
Nr. Reg. Comerțului
J2018009448404 · EUID ROONRC.J2018009448404
Cod CAEN
4335 — Alte lucrări de finisare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-07-03 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR VIITORULUI, NR.45, CAMERA NR. 1
Cod poștal
20604
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2023)
196.238 lei
▲ 12,8%
Profit net
128.015 lei
▲ 55,3%
Datorii
15.321 lei
▼ 74,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 183.177 lei2022: 174.000 lei2023: 196.238 lei196 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 38.513 lei2022: 82.411 lei2023: 128.015 lei128 mii20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
65,2%
Creștere CA an/an
+12,8%
CA / salariat
196.238 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28,8%
Creștere medie anuală (2019–2023)
+9,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023196.238 lei128.015 lei15.321 lei460.070 lei444.749 lei1
2022174.000 lei82.411 lei60.862 lei418.797 lei357.935 lei1
2021183.177 lei38.513 lei1.469 lei336.993 lei335.524 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2019–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
RURU PAPER S.R.L.42681609radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte lucrări de finisare · Municipiul București

TD
TAVAN DECOR S.R.L.
CUI 54783599 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RB
ROM BUILDING PROGRESS S.R.L.
CUI 54610849 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AD
ART DESIGN HOUSE S.R.L.
CUI 53847511 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BA
BEZE ACOUSTICS SOLUTIONS S.R.L.
CUI 53709233 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CF
CT&MV FACADE BUILDING S.R.L.
CUI 53366607 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SS
SEMENKOV S.R.L.
CUI 53141302 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-15Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FINANCE VISION MED S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →