identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

MP VIZION INSTAL CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 39585865J20/851/2018Plătitor TVA din 2018TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
119mii lei
▼ 51,1% vs. 2022
Profit net · 2023
−190mii lei
▲ 12,5% vs. 2022
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2022
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2023, MP VIZION INSTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 118.857 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 51,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 189.926 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (900.721 lei) depășesc activele totale (164.046 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-736.675 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-189.926 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39585865
Nr. Reg. Comerțului
J20/851/2018 · EUID ROONRC.J20/851/2018
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-07-05 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. IOAN CORVIN, BL.J, SC.A, ET.3, AP.8
Cod poștal
330118
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2023)
118.857 lei
▼ 51,1%
Profit net
-189.926 lei
▲ 12,5%
Datorii
900.721 lei
▲ 8,1%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 394.049 lei2022: 243.104 lei2023: 118.857 lei119 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: -231.880 lei2022: -217.103 lei2023: -189.926 lei−190 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 62022: 22023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-159,8%
Creștere CA an/an
-51,1%
CA / salariat
118.857 lei
Datorii / active
549%
Creștere medie anuală (2018–2023)
-17,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023118.857 lei-189.926 lei900.721 lei164.046 lei-736.675 lei1
2022243.104 lei-217.103 lei832.895 lei286.146 lei-546.749 lei2
2021394.049 lei-231.880 lei743.480 lei413.834 lei-329.646 lei6
🔒 Încă 3 ani de istoric (2018–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MP GROUP RESALE S.R.L.51433190în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Hunedoara

SF
SOLUŢII FRIGORIFICE BBS S.R.L.
CUI 55468492 · Mun. Deva
AI
ABA INSTALAŢII S.R.L.
CUI 54515138 · Mun. Deva
TC
TEHNO CANAL EXPERT S.R.L.
CUI 52475681 · Mun. Deva
CS
CRISPLUMBER SERVICE INSTAL S.R.L.
CUI 51115161 · Mun. Deva
LC
LVM CLIMATIC TEAM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50923380 · Mun. Deva
AC
ALL CLIMATE SOLUTION S.R.L.
CUI 50532861 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MP VIZION INSTAL CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →