identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

C.V.D. SUPPORT S.R.L.

CAEN 8110 — Activități de servicii suport combinate
CUI 39689955J2018001074322Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
17,01mil lei
▲ 92,7% vs. 2024
Profit net · 2025
3,45mil lei
▲ 39,3% vs. 2024
Salariați
51
▲ 64,5% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, C.V.D. SUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.007.688 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 92,7%. Rezultatul net a fost un profit de 3.446.003 lei. Datoriile totale au scăzut cu 54,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 51.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39689955
Nr. Reg. Comerțului
J2018001074322 · EUID ROONRC.J2018001074322
Cod CAEN
8110 — Activități de servicii suport combinate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-07-31 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Orş. Cisnădie
Adresă
JUD. SIBIU, ORŞ. CISNĂDIE, STR. ABATORULUI, NR.7 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
17.007.688 lei
▲ 92,7%
Profit net
3.446.003 lei
▲ 39,3%
Datorii
406.863 lei
▼ 54,5%
Salariați
51
▲ +20
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 239.413 lei2024: 8.823.910 lei2025: 17.007.688 lei17,01 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 54.614 lei2024: 2.473.172 lei2025: 3.446.003 lei3,45 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 312025: 515120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,3%
Creștere CA an/an
+92,7%
CA / salariat
333.484 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202517.007.688 lei3.446.003 lei406.863 lei3.899.053 lei3.495.001 lei51
20248.823.910 lei2.473.172 lei893.564 lei3.415.264 lei2.524.475 lei31
2023239.413 lei54.614 lei91.615 lei142.917 lei51.302 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AS
ART SMILE EXPERT S.R.L.
CUI 40010984 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
CL
CLAUDENT LTD SRL
CUI 36092218 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
DELTA SERVICES & SUPPORT S.R.L.46600976în funcțiune
N & B FACILITY MANAGEMENT S.R.L.54918980în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de servicii suport combinate · Sibiu

N&
N & B FACILITY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 54918980 · Orş. Cisnădie
DS
DELTA SERVICES & SUPPORT S.R.L.
CUI 46600976 · Orş. Cisnădie
KE
KENO ENVISION S.R.L.
CUI 46043794 · Orş. Cisnădie
TP
TEAM PADEEA S.R.L.
CUI 54361225 · Mun. Mediaş
DS
DAELIM SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51628779 · Sat Cristian Com. Cristian
TP
TODE PROD S.R.L.
CUI 51304713 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
C.V.D. SUPPORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →