identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

EVIS CONS DESIGN S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 39697915J22/2034/2018Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
913mii lei
▲ 103,3% vs. 2024
Profit net · 2025
466mii lei
▲ 253,5% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, EVIS CONS DESIGN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 912.835 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 103,3%. Rezultatul net a fost un profit de 465.563 lei. Datoriile totale au crescut cu 13,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39697915
Nr. Reg. Comerțului
J22/2034/2018 · EUID ROONRC.J22/2034/2018
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-08-01 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Horpaz Com. Miroslava
Adresă
JUD. IAŞI, SAT HORPAZ COM. MIROSLAVA, STR. IAZULUI, NR.96B, PARTER, CAMERA 2
Cod poștal
707313
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-28 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
912.835 lei
▲ 103,3%
Profit net
465.563 lei
▲ 253,5%
Datorii
650.453 lei
▲ 13,1%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 766.459 lei2024: 449.111 lei2025: 912.835 lei913 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 257.569 lei2024: 131.685 lei2025: 465.563 lei466 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
51,0%
Creștere CA an/an
+103,3%
CA / salariat
304.278 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69,0%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+34,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025912.835 lei465.563 lei650.453 lei1.325.324 lei674.871 lei3
2024449.111 lei131.685 lei575.061 lei1.068.675 lei493.614 lei2
2023766.459 lei257.569 lei753.364 lei1.503.532 lei750.168 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-28.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
9.000 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
29.009 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Iași

KS
KRUE S.R.L.
CUI 54975306 · Sat Horpaz Com. Miroslava
MT
MEP TERRAFLOW S.R.L.
CUI 51437914 · Sat Horpaz Com. Miroslava
SP
SOLUTII PROIECT S.R.L.
CUI 44694915 · Sat Horpaz Com. Miroslava
EI
EXPERTCAD INVEST S.R.L.
CUI 44622870 · Sat Horpaz Com. Miroslava
IS
INFINITYHOUSE S.R.L.
CUI 40425060 · Sat Horpaz Com. Miroslava
CI
CRT-INSTALAŢII SRL
CUI 37417679 · Sat Horpaz Com. Miroslava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EVIS CONS DESIGN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →