identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

GALFI F&S S.R.L.

CAEN 3831 — Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
CUI 39714510J26/1207/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
254mii lei
▲ 26,1% vs. 2024
Profit net · 2025
25mii lei
▲ 0,4% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, GALFI F&S S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 253.526 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 26,1%. Rezultatul net a fost un profit de 24.550 lei. Datoriile totale au scăzut cu 52,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (31.614 lei) depășesc activele totale (16.267 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-15.347 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39714510
Nr. Reg. Comerțului
J26/1207/2018 · EUID ROONRC.J26/1207/2018
Cod CAEN
3831 — Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-08-03 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
253.526 lei
▲ 26,1%
Profit net
24.550 lei
▲ 0,4%
Datorii
31.614 lei
▼ 52,9%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 275.347 lei2024: 201.122 lei2025: 253.526 lei254 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 73.800 lei2024: 24.452 lei2025: 24.550 lei25 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,7%
Creștere CA an/an
+26,1%
CA / salariat
126.763 lei
Datorii / active
194%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+139,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025253.526 lei24.550 lei31.614 lei16.267 lei-15.347 lei2
2024201.122 lei24.452 lei67.167 lei27.269 lei-39.898 lei3
2023275.347 lei73.800 lei87.887 lei23.537 lei-64.350 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GALFER CONFORT TRAVEL S.R.L.42686428în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor · Mureș

PA
PROLEONX AUTO S.R.L.
CUI 47192085 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
DA
DEZMEMBRARI AUTO PAŞCU S.R.L.
CUI 46315279 · Sat Sânpaul Com. Sânpaul
VA
VITAL ALERT ELECTRIC S.R.L.
CUI 44719840 · Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş
NA
NRB AUTO SERVICE ZOL S.R.L.
CUI 43653194 · Sat Chinari Com. Sântana de Mureş
AT
ALLBOREXIM TRADE S.R.L.
CUI 40043485 · Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş
VE
VERTISA ENVIROMENTAL S.R.L.
CUI 38486081 · Mun. Târgu Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GALFI F&S S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →