identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L.

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 39717508J2018011299401Plătitor TVA din 2024TVA la încasareVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
52mii €
▼ 11,2% vs. 2024
Profit net · 2025
22mii €
▲ 180,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 4 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. (CUI 39717508, nr. J2018011299401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2018. Activitatea principală: transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 262 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 262.326 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,9%. Rezultatul net a fost un profit de 108.776 lei. Datoriile totale au scăzut cu 42,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (127.457 lei) depășesc activele totale (90.123 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-36.387 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39717508
Nr. Reg. Comerțului
J2018011299401 · EUID ROONRC.J2018011299401
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-08-06 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CÂMPIA LIBERTĂŢII
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
30371
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 45 firme.

100 mN123
  1. BLUE DENT S.R.L. · 19 m · CAEN 8623 · +15 firme la aceeași adresă
  2. MARATON TUR SRL · 44 m · CAEN 6023 · +22 firme la aceeași adresă
  3. TARDEX S.R.L. · 87 m · CAEN 3101

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202552 mii €▼ 11,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
18 mii36 mii54 mii72 mii2023 · cifră de afaceri: 71.707 €2023 · profit net: 3.314 €20232024 · cifră de afaceri: 58.558 €2024 · profit net: -26.877 €20242025 · cifră de afaceri: 52.017 €52 mii2025 · profit net: 21.569 €2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
25 mii €▼ 43,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4933 · 13.459 firme · mai sus decât 92% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 49% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
41,5% marjă · mai sus decât 94% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
41,5%
Creștere CA an/an
-11,2%
CA / salariat
52.017 €
Datorii / active
141%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-2,0%/an
Grad de îndatorare
141%
Angajați, în timp
5 → 1 (2021–2025, -80%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202552.017−11,2%21.56941,5%25.27417.871-7.2151
202458.558−18,3%-26.877−911%-45,9%44.68816.039-28.3831
202371.7073.3144,6%26.95332.47018.4891
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
VHS TAXI S.R.L.28620010în funcțiune

Firma are 4 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 467 mii lei, 2 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L.

Este DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. o firmă activă?

Da. DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.04.2024 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO39717508.

Ce cifră de afaceri are DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L.?

În 2025, DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 262.326 lei, în scădere cu 9,9% față de 2024, și un profit net de 108.776 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L.?

În 2025, DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. datorii la ANAF?

DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L.?

Sediul social declarat al DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CÂMPIA LIBERTĂŢII.

Ce activitate are DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L.?

Activitatea principală declarată a DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933).

Când a fost înființată DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L.?

DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. a fost înregistrată pe 06.08.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018011299401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DINAMIC DRIVE MOBIL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala