identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L.

CAEN 9523 — Repararea încălțămintei și a articolelor din piele
CUI 39725993J2018011405400Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
39mii lei
▼ 16,2% vs. 2024
Profit net · 2025
14mii lei
▼ 24,0% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. (CUI 39725993, nr. J2018011405400) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2018. Activitatea principală: repararea încălțămintei și a articolelor din piele (CAEN 9523). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 39 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 39.212 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,2%. Rezultatul net a fost un profit de 13.810 lei. Datoriile totale au scăzut cu 54,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39725993
Nr. Reg. Comerțului
J2018011405400 · EUID ROONRC.J2018011405400
Cod CAEN
9523 — Repararea încălțămintei și a articolelor din piele
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-08-07 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL VITAN
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

100 mN1234567
  1. POINTZ COLLECTIVE S.R.L. · 31 m · CAEN 5911 · +4 firme la aceeași adresă
  2. SOLUTII LDAP S.R.L. · 31 m · CAEN 6202 · +4 firme la aceeași adresă
  3. OLIMPIC GIMA IMPEX S.R.L. · 44 m · CAEN 4711
  4. ALEX & MADY COM SRL · 50 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  5. IMAGINE GALLE GLASS SRL · 70 m · CAEN 5144
  6. SPV MARKETING & PROMOTIONS SRL · 77 m · CAEN 8299
  7. PIXMA BUILDING S.R.L. · 80 m · CAEN 4120 · +24 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202539 mii lei▼ 16,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
17 mii33 mii50 mii67 mii2023 · cifră de afaceri: 66.896 lei2023 · profit net: 39.670 lei20232024 · cifră de afaceri: 46.780 lei2024 · profit net: 18.170 lei20242025 · cifră de afaceri: 39.212 lei39 mii2025 · profit net: 13.810 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
1.800 lei▼ 54,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 9523 · 128 firme · mai sus decât 35% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Municipiul București · mai sus decât 15% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
35,2% marjă · mai sus decât 81% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
35,2%
Creștere CA an/an
-16,2%
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+21,2%/an
Grad de îndatorare
2%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202539.212−16,2%13.810−24,0%35,2%1.80074.94373.143—
202446.780−30,1%18.170−54,2%38,8%3.92763.56059.633—
202366.89639.67059,3%5.77247.23641.464—
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
B.A.V.A. PROD IMPEX SRL6808995radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 39 mii lei, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Repararea încălțămintei și a articolelor din piele · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L.

Este MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. o firmă activă?

Da. MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L.?

În 2025, MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 39.212 lei, în scădere cu 16,2% față de 2024, și un profit net de 13.810 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. datorii la ANAF?

MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L.?

Sediul social declarat al MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL VITAN.

Ce activitate are MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. este „Repararea încălțămintei și a articolelor din piele” (cod CAEN 9523).

Când a fost înființată MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L.?

MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. a fost înregistrată pe 07.08.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018011405400.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANDATARUL CONFECTII INCALTAMINTE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala