identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

STRATONIS MEDICAL S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 39737297J2018002245132Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,79mil lei
▲ 56,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−359mii lei
▲ 50,7% vs. 2024
Salariați
10
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, STRATONIS MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.788.482 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 56,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 359.269 lei. Datoriile totale au crescut cu 7,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.771.561 lei) depășesc activele totale (1.035.830 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-717.299 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-359.269 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39737297
Nr. Reg. Comerțului
J2018002245132 · EUID ROONRC.J2018002245132
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-08-09 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.788.482 lei
▲ 56,4%
Profit net
-359.269 lei
▲ 50,7%
Datorii
1.771.561 lei
▲ 7,6%
Salariați
10
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.092.953 lei2024: 1.143.517 lei2025: 1.788.482 lei1,79 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -813.511 lei2024: -728.363 lei2025: -359.269 lei−359 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 102025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-20,1%
Creștere CA an/an
+56,4%
CA / salariat
178.848 lei
Datorii / active
171%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+88,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.788.482 lei-359.269 lei1.771.561 lei1.035.830 lei-717.299 lei10
20241.143.517 lei-728.363 lei1.646.757 lei1.288.727 lei-358.030 lei10
20231.092.953 lei-813.511 lei1.052.689 lei1.423.022 lei370.333 lei11
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
140 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GRIMI IMAGISTIC SRL35760548în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Constanța

TS
TUJ S.R.L.
CUI 54983511 · Mun. Constanţa
EM
EVO MEDICAL CENTER S.R.L.
CUI 54964226 · Mun. Constanţa
CV
CROWN VISION S.R.L.
CUI 54933564 · Mun. Constanţa
CS
CUORE SPA S.R.L.
CUI 54794474 · Mun. Constanţa
HC
HYPERBARICA CENTRU MEDICAL OXIGENOTERAPIE HIPERBARA S.R.L.
CUI 54764228 · Mun. Constanţa
SN
S.N. MEDICAL S.R.L.
CUI 54700895 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STRATONIS MEDICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →