identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

FOUR SEASONS ATELIER S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 39738985J40/11552/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
260mii lei
▲ 48,2% vs. 2019
Profit net · 2020
202mii lei
▲ 57,3% vs. 2019
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2020, FOUR SEASONS ATELIER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 259.913 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 48,2%. Rezultatul net a fost un profit de 201.680 lei. Datoriile totale au crescut cu 296,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39738985
Nr. Reg. Comerțului
J40/11552/2018 · EUID ROONRC.J40/11552/2018
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-08-10 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. CONSTANTIN MARIN, NR.105, CAMERA 1
Cod poștal
52592
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2020)
259.913 lei
▲ 48,2%
Profit net
201.680 lei
▲ 57,3%
Datorii
42.242 lei
▲ 296,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 242.715 lei2019: 175.402 lei2020: 259.913 lei260 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: 223.509 lei2019: 128.221 lei2020: 201.680 lei202 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 12019: 12020: 1120182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
77,6%
Creștere CA an/an
+48,2%
CA / salariat
259.913 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202061.281 $47.551 $9.960 $140.488 $130.528 $1
201941.376 $30.247 $2.516 $85.534 $83.018 $1
201861.551 $56.681 $1.388 $58.119 $56.731 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
FOUR SEASONS COLLECTION S.R.L.42876244în funcțiune
FOUR SEASONS EVOLUTION S.R.L.40897089în funcțiune
FOUR SEASONS FABRIC S.R.L.42852342în funcțiune
FOUR SEASONS PRODUCTION S.R.L.40900290în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Municipiul București

C&
CLICK & CART MARKET S.R.L.
CUI 55504447 · Sector 5 Mun. Bucureşti
AH
ALVERIX HUB S.R.L.
CUI 55470956 · Sector 5 Mun. Bucureşti
MT
MAI TRADE INT S.R.L.
CUI 55459397 · Sector 5 Mun. Bucureşti
OC
OUTFIT CENTRAL S.R.L.
CUI 55429124 · Sector 5 Mun. Bucureşti
CA
CLUB22 ACTIVEWEAR S.R.L.
CUI 55423920 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TS
TRA STUDIO S.R.L.
CUI 55423865 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FOUR SEASONS ATELIER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →