identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

DALIFLO MAKEUP STUDIO S.R.L.

CAEN 4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
CUI 39758893J23/3879/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
48mii lei
▼ 7,0% vs. 2024
Profit net · 2025
19mii lei
▲ 2.446,1% vs. 2024
Salariați
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, DALIFLO MAKEUP STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 48.464 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,0%. Rezultatul net a fost un profit de 18.980 lei. Datoriile totale au scăzut cu 25,0% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39758893
Nr. Reg. Comerțului
J23/3879/2018 · EUID ROONRC.J23/3879/2018
Cod CAEN
4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4791, 4792. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-08-20 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
48.464 lei
▼ 7,0%
Profit net
18.980 lei
▲ 2.446,1%
Datorii
12.622 lei
▼ 25,0%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 155.997 lei2024: 52.109 lei2025: 48.464 lei48 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 80.524 lei2024: -809 lei2025: 18.980 lei19 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
39,2%
Creștere CA an/an
-7,0%
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,9%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+0,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202548.464 lei18.980 lei12.622 lei254.247 lei241.625 lei
202452.109 lei-809 lei16.825 lei239.470 lei222.645 lei1
2023155.997 lei80.524 lei36.974 lei260.428 lei223.454 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CEMA MARKET S.R.L.42053299în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · Ilfov

MG
MC GENERAL FACILITY S.R.L.
CUI 46775994 · Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie
RS
RAWATI S.R.L.
CUI 51016508 · Sat Baloteşti Com. Baloteşti
NH
NMC HEALTHY LIFE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50932779 · Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale
NA
NMC AQUA PURE S.R.L.
CUI 50932698 · Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale
NH
NMC HOME VISION S.R.L.
CUI 50931510 · Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale
MS
MANUTEMAGICE S.R.L.
CUI 50874864 · Sat Brăneşti Com. Brăneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DALIFLO MAKEUP STUDIO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →