identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

R&A EVENTS & CONCERTS S.R.L.

CAEN 9039 — Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
CUI 39812895J2023005119120Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,26mil lei
▼ 47,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,37mil lei
▼ 2.533,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
8
SEAP · activ 2023
În anul 2025, R&A EVENTS & CONCERTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.264.006 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 47,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.371.040 lei. Datoriile totale au crescut cu 74,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (3.713.981 lei) depășesc activele totale (1.252.982 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-2.021.743 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.371.040 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39812895
Nr. Reg. Comerțului
J2023005119120 · EUID ROONRC.J2023005119120
Cod CAEN
9039 — Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-08-30 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OBSERVATORULUI, NR.115, AP.23 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.264.006 lei
▼ 47,4%
Profit net
-1.371.040 lei
▼ 2.533,2%
Datorii
3.713.981 lei
▲ 74,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.756.610 lei2024: 2.401.531 lei2025: 1.264.006 lei1,26 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -598.356 lei2024: -52.067 lei2025: -1.371.040 lei−1,37 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-108,5%
Creștere CA an/an
-47,4%
CA / salariat
1.264.006 lei
Datorii / active
296%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+56,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.264.006 lei-1.371.040 lei3.713.981 lei1.252.982 lei-2.021.743 lei1
20242.401.531 lei-52.067 lei2.124.634 lei1.001.768 lei-650.702 lei1
20233.756.610 lei-598.356 lei1.547.141 lei507.797 lei-598.156 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

8

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
68.421 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
6
Valoare totală
268.153 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RO
R&A ONE S.R.L.
CUI 50781374 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
MW
MG WORD EXPERT S.R.L.
CUI 50612596 · Activități combinate de secretariat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
R&A ONE S.R.L.50781374în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · Cluj

ES
EDUSPHERA S.R.L.
CUI 52523738 · Mun. Cluj-Napoca
PE
PROFI ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI 52340820 · Mun. Cluj-Napoca
UL
UNTOLD LIVE S.R.L.
CUI 52210790 · Mun. Cluj-Napoca
NS
NOK SOUND & EVENTS S.R.L.
CUI 52172602 · Mun. Cluj-Napoca
FD
FABRICA DE SUNETE S.R.L.
CUI 52144955 · Mun. Cluj-Napoca
HO
HOUSE OF ELEVEN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 52083157 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
R&A EVENTS & CONCERTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →