identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

REBECA & IANIS INVEST S.R.L.

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 39854645J2018001136208Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2024
403mii lei
▼ 25,8% vs. 2023
Profit net · 2024
64mii lei
▼ 62,0% vs. 2023
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2023
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2024, REBECA & IANIS INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 402.910 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 25,8%. Rezultatul net a fost un profit de 64.480 lei. Datoriile totale au crescut cu 192,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39854645
Nr. Reg. Comerțului
J2018001136208 · EUID ROONRC.J2018001136208
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-09-11 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Vulcan
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. VULCAN, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.36, BL.3T, SC.3, AP.14 · 2 firme aici
Cod poștal
336200
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
402.910 lei
▼ 25,8%
Profit net
64.480 lei
▼ 62,0%
Datorii
47.926 lei
▲ 192,0%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 303.455 lei2023: 542.915 lei2024: 402.910 lei403 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 16.414 lei2023: 169.557 lei2024: 64.480 lei64 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 32023: 32024: 2220222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
16,0%
Creștere CA an/an
-25,8%
CA / salariat
201.455 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,1%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+17,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024402.910 lei64.480 lei47.926 lei685.590 lei637.664 lei2
2023542.915 lei169.557 lei16.411 lei589.595 lei573.184 lei3
2022303.455 lei16.414 lei49.552 lei453.179 lei403.627 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2018–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MY
MILION YAN & RBK S.R.L.
CUI 50522329 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Hunedoara

DS
DARILIAN S.R.L.
CUI 54618826 · Mun. Vulcan
TC
THE CAFE LUNA S.R.L.
CUI 51282844 · Mun. Vulcan
DC
DELUXE CAFE S.R.L.
CUI 50960213 · Mun. Vulcan
IB
IRIMIES BAR S.R.L.
CUI 50919850 · Mun. Vulcan
MY
MILION YAN & RBK S.R.L.
CUI 50522329 · Mun. Vulcan
ES
EPUB S.R.L.
CUI 48919115 · Mun. Vulcan

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REBECA & IANIS INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →