identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

MALPLAST RECYCLING S.R.L.

CAEN 3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate
CUI 39896233J22/2512/2018Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
103mii lei
▼ 37,2% vs. 2024
Profit net · 2025
4.414lei
▼ 94,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MALPLAST RECYCLING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 103.335 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,2%. Rezultatul net a fost un profit de 4.414 lei. Datoriile totale au scăzut cu 38,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39896233
Nr. Reg. Comerțului
J22/2512/2018 · EUID ROONRC.J22/2512/2018
Cod CAEN
3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-09-20 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. BUCIUM
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
700280
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12
  1. SPICA RISING SRL · 112 m · CAEN 4791 · +2 firme la aceeași adresă
  2. RAMICO STAR IMPEX SRL · 173 m · CAEN 4711 · +36 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025103 mii lei▼ 37,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
58 mii116 mii173 mii231 mii2023 · cifră de afaceri: 231.253 lei2023 · profit net: 84.917 lei20232024 · cifră de afaceri: 164.610 lei2024 · profit net: 75.743 lei20242025 · cifră de afaceri: 103.335 lei103 mii2025 · profit net: 4.414 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
343 mii lei▼ 38,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 3832 · 215 firme · mai sus decât 28% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Iași · mai sus decât 29% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
4,3% marjă · mai sus decât 56% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,3%
Creștere CA an/an
-37,2%
CA / salariat
103.335 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,7%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+36,4%/an
Grad de îndatorare
68%
Angajați, în timp
4 → 1 (2021–2025, -75%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025103.335−37,2%4.414−94,2%4,3%343.363508.671165.3081
2024164.610−28,8%75.743−10,8%46,0%559.159720.053160.8941
2023231.25384.91736,7%357.910443.06185.1512
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Recuperarea materialelor reciclabile sortate · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MALPLAST RECYCLING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →