identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TRANSYLVANIA TRADE COLLECT S.R.L.

CAEN 3811 — Colectarea deșeurilor nepericuloase
CUI 39917042J2018002187081Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13,14mil lei
▲ 13,2% vs. 2024
Profit net · 2025
2,34mil lei
▼ 38,9% vs. 2024
Salariați
39
▲ 62,5% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, TRANSYLVANIA TRADE COLLECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.139.588 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,2%. Rezultatul net a fost un profit de 2.343.414 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 39.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39917042
Nr. Reg. Comerțului
J2018002187081 · EUID ROONRC.J2018002187081
Cod CAEN
3811 — Colectarea deșeurilor nepericuloase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-09-26 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. EGRETEI, NR.20, ET.5, AP.55 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
13.139.588 lei
▲ 13,2%
Profit net
2.343.414 lei
▼ 38,9%
Datorii
4.072.819 lei
▲ 14,2%
Salariați
39
▲ +15
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.158.493 lei2024: 11.611.640 lei2025: 13.139.588 lei13,14 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 620.810 lei2024: 3.833.969 lei2025: 2.343.414 lei2,34 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 242025: 393920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,8%
Creștere CA an/an
+13,2%
CA / salariat
336.913 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+89,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.139.588 lei2.343.414 lei4.072.819 lei10.922.917 lei6.989.121 lei39
202411.611.640 lei3.833.969 lei3.567.336 lei9.630.657 lei6.142.320 lei24
20233.158.493 lei620.810 lei566.723 lei2.887.071 lei2.308.352 lei9
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TS
TRANSARES S.R.L.
CUI 43412820 · Transporturi rutiere de mărfuri
RP
RECYCLE PACK SRL
CUI 36523671 · Colectarea deșeurilor nepericuloase

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
RECYCLE PACK SRL36523671radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Colectarea deșeurilor nepericuloase · Brașov

BS
BENERYS S.R.L.
CUI 54378537 · Mun. Braşov
CS
CARVOL S.R.L.
CUI 51130390 · Mun. Braşov
GG
GOMAX GREEN S.R.L.
CUI 47871663 · Mun. Braşov
IT
IERIFOR TRANS S.R.L.
CUI 41681597 · Mun. Braşov
EC
ECO CIVICA CENTER S.R.L.
CUI 39170132 · Mun. Braşov
BC
BRAI-CATA SRL BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV
CUI 38982301 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRANSYLVANIA TRADE COLLECT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →