identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

PRIMART CONCEPT S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 39996836J2018000578218Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
394mii lei
▲ 76,5% vs. 2024
Profit net · 2025
111mii lei
▲ 47,9% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
În anul 2025, PRIMART CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 394.461 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 76,5%. Rezultatul net a fost un profit de 110.900 lei. Datoriile totale au scăzut cu 100,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39996836
Nr. Reg. Comerțului
J2018000578218 · EUID ROONRC.J2018000578218
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-12 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IALOMIŢA
Localitate
Sat Poiana Com. Ciulniţa
Adresă
JUD. IALOMIŢA, SAT POIANA COM. CIULNIŢA, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.13 · 2 firme aici
Cod poștal
927083
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
394.461 lei
▲ 76,5%
Profit net
110.900 lei
▲ 47,9%
Datorii
0 lei
▼ 100,0%
Salariați
4
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 174.081 lei2024: 223.478 lei2025: 394.461 lei394 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 27.223 lei2024: 75.001 lei2025: 110.900 lei111 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
28,1%
Creștere CA an/an
+76,5%
CA / salariat
98.615 lei
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+103,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202578.218 €21.990 €0 €22.042 €22.042 €4
202444.924 €15.077 €1.758 €16.887 €15.129 €2
202335.193 €5.504 €843 €12.324 €11.481 €2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
11.800 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MC
MOLDOVEX COMP S.R.L.
CUI 47056741 · Activități generale de curățenie a clădirilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
EXPERT SAFETY SSM S.R.L.39606194în funcțiune
MOLDOVEX COMP S.R.L.47056741în funcțiune
TOTAL SAFETY SSM S.R.L.54890005în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Ialomița

MC
MOLDOVEX COMP S.R.L.
CUI 47056741 · Sat Poiana Com. Ciulniţa
CS
CITYSHINE S.R.L.
CUI 55410210 · Mun. Urziceni
ES
EDY SHINE S.R.L.
CUI 54480102 · Sat Ciulniţa Com. Ciulniţa
MP
MANOLE PRO CLEANING S.R.L.
CUI 52350882 · Sat Gârbovi Com. Gârbovi
M&
MIERLA &COMPANY S.R.L.
CUI 52233882 · Mun. Feteşti
GC
GBR CLEAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51560185 · Sat Munteni-Buzău Com. Munteni-Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRIMART CONCEPT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →