identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

GO2COACHING S.R.L.

CAEN 8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
CUI 40003855J2018014830405Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026go2coaching.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
12mii €
▲ 87,9% vs. 2024
Profit net · 2025
1.265€
▲ 84,7% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

GO2COACHING S.R.L. (CUI 40003855, nr. J2018014830405) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Adjudeni, comuna Tămășeni, județul Neamț, înființată în 2018. Activitatea principală: alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 61 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, GO2COACHING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 61.091 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 90,4%. Rezultatul net a fost un profit de 6.378 lei. Datoriile totale au crescut cu 248,5% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40003855
Nr. Reg. Comerțului
J2018014830405 · EUID ROONRC.J2018014830405
Cod CAEN
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-16 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
go2coaching.ro
Email
andreea@go2coaching.ro
Ultima schimbare
site lansat · 11.10.2026

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN123
  1. BASARABIA PENTRU TOTI S.R.L. · 76 m · CAEN 4712
  2. VER GRUP OYL SRL · 106 m · CAEN 7732
  3. UNIVERSAL-LUXOR SRL · 113 m · CAEN 4742 · +37 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202512 mii €▲ 87,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3.0286.0579.08512 mii2023 · cifră de afaceri: 2.983 €2023 · profit net: -142 €20232024 · cifră de afaceri: 6.449 €2024 · profit net: 685 €20242025 · cifră de afaceri: 12.114 €12 mii2025 · profit net: 1.265 €2025
Salariați
—
Datorii totale
493 €▲ 243,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 8559 · 8.192 firme · mai sus decât 34% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Neamț · mai sus decât 21% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
10,4% marjă · mai sus decât 44% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
10,4%
Creștere CA an/an
+87,9%
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+11,0%/an
Grad de îndatorare
12%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202512.114+87,9%1.265+84,7%10,4%4934.0893.781—
20246.449+116%68510,6%1442.4702.551—
20232.983-142-4,8%8693.2241.877—
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte forme de învățământ n.c.a. · Neamț

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre GO2COACHING S.R.L.

Este GO2COACHING S.R.L. o firmă activă?

Da. GO2COACHING S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este GO2COACHING S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, GO2COACHING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are GO2COACHING S.R.L.?

În 2025, GO2COACHING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 61.091 lei, în creștere cu 90,4% față de 2024, și un profit net de 6.378 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este GO2COACHING S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care GO2COACHING S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are GO2COACHING S.R.L. datorii la ANAF?

GO2COACHING S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul GO2COACHING S.R.L.?

Sediul social declarat al GO2COACHING S.R.L. este în JUD. NEAMŢ, SAT ADJUDENI COM. TĂMĂŞENI, STR. MARE.

Ce activitate are GO2COACHING S.R.L.?

Activitatea principală declarată a GO2COACHING S.R.L. este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559).

Când a fost înființată GO2COACHING S.R.L.?

GO2COACHING S.R.L. a fost înregistrată pe 16.10.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018014830405.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GO2COACHING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala