identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

E.S. HOSPITALITY MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 40011440J40/14906/2018Plătitor TVA din 2019TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,84mil lei
▼ 2,6% vs. 2024
Profit net · 2025
132mii lei
▼ 11,7% vs. 2024
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, E.S. HOSPITALITY MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.838.874 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,6%. Rezultatul net a fost un profit de 131.886 lei. Datoriile totale au crescut cu 22,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40011440
Nr. Reg. Comerțului
J40/14906/2018 · EUID ROONRC.J40/14906/2018
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-17 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PUŢUL LUI ZAMFIR, NR.53, MEZANIN, BIROU ADMINISTRATIV
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.838.874 lei
▼ 2,6%
Profit net
131.886 lei
▼ 11,7%
Datorii
280.617 lei
▲ 22,6%
Salariați
6
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.814.915 lei2024: 1.888.308 lei2025: 1.838.874 lei1,84 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 64.998 lei2024: 149.332 lei2025: 131.886 lei132 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 72025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,2%
Creștere CA an/an
-2,6%
CA / salariat
306.479 lei
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87,0%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+6,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.838.874 lei131.886 lei280.617 lei445.020 lei151.640 lei6
20241.888.308 lei149.332 lei228.845 lei381.036 lei150.490 lei7
20231.814.915 lei64.998 lei212.850 lei337.944 lei112.598 lei7
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PROSPERIS AGENCY SRL33843469în procedură

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Municipiul București

TE
TRANZZIT E.D. S.R.L.
CUI 54681793 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BA
BLUE ADVISORY S.R.L.
CUI 54673979 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HH
HIDEAWAY HOLDINGS S.R.L.
CUI 54549769 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SA
STC APARTHOTEL S.R.L.
CUI 54337235 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VV
VICTORIA VINTAGE S.R.L.
CUI 53791097 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VS
VIBIN25 S.R.L.
CUI 53027252 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
E.S. HOSPITALITY MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →