identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SMARALD SPORT S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 40017621J26/1548/2018Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
154mii lei
▼ 46,4% vs. 2020
Profit net · 2021
9.942lei
▼ 93,9% vs. 2020
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2020
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2021, SMARALD SPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 154.022 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 46,4%. Rezultatul net a fost un profit de 9.942 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40017621
Nr. Reg. Comerțului
J26/1548/2018 · EUID ROONRC.J26/1548/2018
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-18 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, PSJ. PĂDURII, NR.78
Cod poștal
540082
Contact declarat
10 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2021)
154.022 lei
▼ 46,4%
Profit net
9.942 lei
▼ 93,9%
Datorii
174.335 lei
▼ 0,9%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 76.147 lei2020: 287.513 lei2021: 154.022 lei154 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 142.446 lei2020: 162.711 lei2021: 9.942 lei9.94220192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 22020: 22021: 1120192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
6,5%
Creștere CA an/an
-46,4%
CA / salariat
154.022 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,0%
Creștere medie anuală (2018–2021)
+94,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021154.022 lei9.942 lei174.335 lei502.722 lei328.387 lei1
2020287.513 lei162.711 lei175.845 lei494.290 lei318.445 lei2
201976.147 lei142.446 lei197.021 lei352.755 lei155.734 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2018–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

20 firme afiliate · 16 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
IFN AMETIST GOLD S.R.L.40017591radiată
IFN GOLDEN HEART AMANET S.R.L.43133647în funcțiune
IFN MINERVA AMANET S.R.L.40017605radiată
IFN ORHIDIS ALFA S.R.L.44592249în funcțiune
IFN ORHIDIS ALFA SRL16662373radiată
IFN ORHIDIS BETA S.R.L.44592265în funcțiune
IFN ORHIDIS BETA SRL16662365radiată
IFN ORHIDIS GAMA SRL16662357radiată
IFN ORHIDIS KAPA SRL20830696radiată
IFN ORHIDIS OMEGA SRL17923612radiată
IFN ORHIDIS PLATINIUM SRL32348250radiată
IFN ORHIDIS RING SRL21359130radiată
IFN ORHIDIS SIGMA SRL20849800radiată
IFN ORHIDIS TETA SRL20849796radiată
IFN ORION AMANET S.R.L.40017583radiată
OLDGOLD BOUTIQUE S.R.L.53039176în funcțiune
ORHIDIS GAMA S.R.L.48333360radiată
ORHIDIS GOLD SPORT S.R.L.32348179radiată
ORHIDIS MAX S.R.L.32271113radiată
ORHIDIS SRL15055063radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Mureș

KA
K58 APARTMENTS S.R.L.
CUI 54011360 · Mun. Târgu Mureş
MS
MINILAND S.R.L.
CUI 52494489 · Mun. Târgu Mureş
HP
HB PRIMESCAPE S.R.L.
CUI 50672695 · Mun. Târgu Mureş
PB
PENSIUNEA BUDIU S.R.L.
CUI 49071683 · Mun. Târgu Mureş
MS
MOLDOIMOB S.R.L.
CUI 48747206 · Mun. Târgu Mureş
DF
DERZSI FAMILY S.R.L.
CUI 48509670 · Mun. Târgu Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SMARALD SPORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →