identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

VISION PROPERTY INVEST S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 40036291J2018015193408Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
1,35mil lei
▼ 31,7% vs. 2023
Profit net · 2024
−2,99mil lei
▼ 32,4% vs. 2023
Salariați
4
— constant
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2024, VISION PROPERTY INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.345.186 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 31,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.991.464 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (46.068.755 lei) depășesc activele totale (36.425.284 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-9.658.773 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-2.991.464 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40036291
Nr. Reg. Comerțului
J2018015193408 · EUID ROONRC.J2018015193408
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-23 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL VICTORIEI, NR.38-40, BIROU 8, ET.3
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
1.345.186 lei
▼ 31,7%
Profit net
-2.991.464 lei
▼ 32,4%
Datorii
46.068.755 lei
▼ 7,2%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 1.779.646 lei2023: 1.970.150 lei2024: 1.345.186 lei1,35 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: -1.428.492 lei2023: -2.259.275 lei2024: -2.991.464 lei−2,99 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 32023: 42024: 4420222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-222,4%
Creștere CA an/an
-31,7%
CA / salariat
336.297 lei
Datorii / active
126%
Creștere medie anuală (2019–2024)
-3,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024292.591 $-650.672 $10.020.393 $7.922.846 $-2.100.875 $4
2023430.559 $-493.744 $10.851.705 $9.394.625 $-1.457.080 $4
2022379.269 $-304.433 $10.020.660 $9.053.485 $-939.418 $3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2018–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
VISIONAPARTMENTS BUCHAREST S.R.L.4419860în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Municipiul București

TE
TRANZZIT E.D. S.R.L.
CUI 54681793 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BA
BLUE ADVISORY S.R.L.
CUI 54673979 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HH
HIDEAWAY HOLDINGS S.R.L.
CUI 54549769 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SA
STC APARTHOTEL S.R.L.
CUI 54337235 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VV
VICTORIA VINTAGE S.R.L.
CUI 53791097 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VS
VIBIN25 S.R.L.
CUI 53027252 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VISION PROPERTY INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →