identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MCKENZIE ENERGY MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 40100459J08/2555/2018Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
768mii lei
▲ 49,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−206mii lei
▼ 515,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, MCKENZIE ENERGY MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 767.612 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 49,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 206.452 lei. Datoriile totale au scăzut cu 60,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (179.883 lei) depășesc activele totale (89.629 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-87.944 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-206.452 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40100459
Nr. Reg. Comerțului
J08/2555/2018 · EUID ROONRC.J08/2555/2018
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-05 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
767.612 lei
▲ 49,7%
Profit net
-206.452 lei
▼ 515,8%
Datorii
179.883 lei
▼ 60,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.618.389 lei2024: 512.770 lei2025: 767.612 lei768 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 202.317 lei2024: 49.648 lei2025: -206.452 lei−206 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-26,9%
Creștere CA an/an
+49,7%
CA / salariat
767.612 lei
Datorii / active
201%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+88,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025767.612 lei-206.452 lei179.883 lei89.629 lei-87.944 lei1
2024512.770 lei49.648 lei458.061 lei575.583 lei118.509 lei1
20231.618.389 lei202.317 lei193.366 lei397.407 lei202.557 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MCKENZIE MANAGEMENT SRL22119658radiată
STANDARD EFFICIENCY S.R.L.46660161în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Brașov

SA
STRATILA AMBIENT S.R.L.
CUI 55474648 · Mun. Braşov
TI
TRIUMPH INSTAL S.R.L.
CUI 55418613 · Mun. Braşov
RS
REDTHERM S.R.L.
CUI 54771403 · Mun. Braşov
CI
C&S INSTAL RENOV S.R.L.
CUI 54538840 · Mun. Braşov
CS
CLIMADUCT S.R.L.
CUI 54113882 · Mun. Braşov
TS
TERALON S.R.L.
CUI 53107904 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MCKENZIE  ENERGY MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →