identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

BBT CLEAN INVEST S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 40118030J19/542/2018Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
566mii lei
▲ 42,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−31mii lei
▼ 117,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2024
În anul 2025, BBT CLEAN INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 565.955 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 42,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 31.293 lei. Datoriile totale au crescut cu 195,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-31.293 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40118030
Nr. Reg. Comerțului
J19/542/2018 · EUID ROONRC.J19/542/2018
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-07 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Sat Mădăraş Com. Mădăraş
Adresă
JUD. HARGHITA, SAT MĂDĂRAŞ COM. MĂDĂRAŞ, MĂDĂRAŞ, NR.316
Cod poștal
537071

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
565.955 lei
▲ 42,6%
Profit net
-31.293 lei
▼ 117,1%
Datorii
276.265 lei
▲ 195,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 227.027 lei2024: 396.845 lei2025: 565.955 lei566 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 71.946 lei2024: 182.656 lei2025: -31.293 lei−31 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-5,5%
Creștere CA an/an
+42,6%
CA / salariat
282.978 lei
Datorii / active
45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.387,7%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+243,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025565.955 lei-31.293 lei276.265 lei619.818 lei2.255 lei2
2024396.845 lei182.656 lei93.475 lei620.132 lei182.896 lei2
2023227.027 lei71.946 lei57.218 lei489.216 lei85.773 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
118.834 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Harghita

GC
GREENLINE COMPLET SRL
CUI 34990646 · Sat Mădăraş Com. Mădăraş
POR ÉS POR S.R.L.
CUI 54885483 · Mun. Miercurea Ciuc
HS
HETVENHÉT S.R.L.
CUI 54885475 · Mun. Miercurea Ciuc
ER
ECSPERT RAL SHINE S.R.L.
CUI 53293211 · Mun. Miercurea Ciuc
PS
PURESHINE SERVICES S.R.L.
CUI 51349820 · Sat Tomeşti Com. Tomeşti
ER
EDINA REINIGUNG S.R.L.
CUI 50847150 · Sat Sândominic Com. Sândominic

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BBT CLEAN INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →