identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

HANDS AND PAWS VET S.R.L.

CAEN 7500 — Activități veterinare
CUI 40130280J52/786/2018Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,83mil lei
▲ 48,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,09mil lei
▲ 14,4% vs. 2024
Salariați
10
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2023
În anul 2025, HANDS AND PAWS VET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.826.359 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 48,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.091.031 lei. Datoriile totale au crescut cu 122,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40130280
Nr. Reg. Comerțului
J52/786/2018 · EUID ROONRC.J52/786/2018
Cod CAEN
7500 — Activități veterinare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-09 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GIURGIU
Localitate
Sat Săbăreni Com. Săbăreni
Adresă
JUD. GIURGIU, SAT SĂBĂRENI COM. SĂBĂRENI, STR. ŞCOLII, NR.2A, CAMERA 1
Cod poștal
87153
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.826.359 lei
▲ 48,6%
Profit net
1.091.031 lei
▲ 14,4%
Datorii
1.157.063 lei
▲ 122,1%
Salariați
10
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.446.010 lei2024: 2.575.391 lei2025: 3.826.359 lei3,83 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.325.249 lei2024: 953.662 lei2025: 1.091.031 lei1,09 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
28,5%
Creștere CA an/an
+48,6%
CA / salariat
382.636 lei
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+58,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.826.359 lei1.091.031 lei1.157.063 lei3.961.741 lei2.804.678 lei10
20242.575.391 lei953.662 lei520.857 lei2.800.059 lei2.279.202 lei5
20232.446.010 lei1.325.249 lei302.633 lei2.201.147 lei1.898.514 lei4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
49.804 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
BONES DESIGN VET S.R.L.49273798în funcțiune
ECA VET PHARMACY S.R.L.45268845în funcțiune
MFG DOG COMPANY S.R.L.47558918în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități veterinare · Giurgiu

BD
BONES DESIGN VET S.R.L.
CUI 49273798 · Sat Săbăreni Com. Săbăreni
EV
ECA VET PHARMACY S.R.L.
CUI 45268845 · Sat Săbăreni Com. Săbăreni
CM
CAB MED VET ROATA S.R.L.
CUI 53981458 · Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos
UV
USKO VET S.R.L.
CUI 51295046 · Mun. Giurgiu
DI
DOCTOR IANA VET S.R.L.
CUI 51024411 · Mun. Giurgiu
CA
CHRIS ANIMAVET S.R.L.
CUI 50797958 · Sat Grădiştea Com. Comana

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HANDS AND PAWS VET S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →