identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CONATUR PRODUCTIE S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 40141653J13/3213/2018Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,14mil lei
▲ 82,5% vs. 2024
Profit net · 2025
1,68mil lei
▲ 173,1% vs. 2024
Salariați
8
▲ 14,3% vs. 2024
Contracte publice
40
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CONATUR PRODUCTIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.135.529 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 82,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.676.646 lei. Datoriile totale au crescut cu 378,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40141653
Nr. Reg. Comerțului
J13/3213/2018 · EUID ROONRC.J13/3213/2018
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-12 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Mangalia
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. WALTER MĂRĂCINEANU, NR.4 I
Cod poștal
905500
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.135.529 lei
▲ 82,5%
Profit net
1.676.646 lei
▲ 173,1%
Datorii
2.353.997 lei
▲ 378,5%
Salariați
8
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.144.362 lei2024: 2.266.284 lei2025: 4.135.529 lei4,14 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 670.088 lei2024: 614.022 lei2025: 1.676.646 lei1,68 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 72025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
40,5%
Creștere CA an/an
+82,5%
CA / salariat
516.941 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
56,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025926.314 $375.551 $527.270 $1.190.492 $663.222 $8
2024492.938 $133.556 $107.000 $386.350 $279.350 $7
2023468.631 $146.442 $190.057 $336.542 $146.485 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

40

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
40
Valoare totală
1.512.227 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TOP CLEANING SYSTEM S.R.L.48068450în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Constanța

ET
ECORAM TOTALSERV S.R.L.
CUI 54674664 · Mun. Mangalia
CG
CLEANING GINAS S.R.L.
CUI 50609965 · Mun. Mangalia
NP
NOVA PERLA CLEAN S.R.L.
CUI 50136182 · Mun. Mangalia
CP
CURĂŢENIE PERLA S.R.L.
CUI 48634657 · Mun. Mangalia
EE
ECORAM ESTEAM S.R.L.
CUI 43135141 · Mun. Mangalia
IL
IRIDAN LOGISTIC S.R.L.
CUI 39084392 · Mun. Mangalia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONATUR PRODUCTIE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →