identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ONCA DIALOG S.R.L.

CAEN 4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a
CUI 40156557J12/5086/2018Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182021 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2021
2,36mil lei
▲ 107,1% vs. 2020
Profit net · 2021
286mii lei
▲ 156,4% vs. 2020
Salariați
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2021, ONCA DIALOG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.358.109 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 107,1%. Rezultatul net a fost un profit de 286.268 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.470,9% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (349.682 lei) depășesc activele totale (4.911 lei) în 2021.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-344.771 lei) în bilanțul depus pe 2021.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40156557
Nr. Reg. Comerțului
J12/5086/2018 · EUID ROONRC.J12/5086/2018
Cod CAEN
4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-14 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Floreşti Com. Floreşti
Adresă
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. AVRAM IANCU, NR.20 · 14 firme aici
Cod poștal
407280
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2021)
2.358.109 lei
▲ 107,1%
Profit net
286.268 lei
▲ 156,4%
Datorii
349.682 lei
▲ 1.470,9%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 1.368.150 lei2020: 1.138.362 lei2021: 2.358.109 lei2,36 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: 580.300 lei2020: -507.995 lei2021: 286.268 lei286 mii20192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
12,1%
Creștere CA an/an
+107,1%
Datorii / active
7.120%
Creștere medie anuală (2018–2021)
+145,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021566.445 $68.765 $83.998 $1.180 $-82.818 $
2020268.399 $-119.773 $5.248 $21.583 $16.334 $11
2019322.738 $136.889 $0 $137.697 $137.697 $1
🔒 Încă 1 an de istoric (2018–2018) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme conectate

13

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DI
DAMIRI INTERNATIONAL TRADING S.R.L.
CUI 48626450 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
SB
SOFY BRANDS S.R.L.
CUI 48569915 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
AC
AUTO COMMUNITY LOGYSTEC S.R.L.
CUI 45230867 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a
SE
SPECIAL EUROPEAN TRANSPORT S.R.L.
CUI 45114439 · Transporturi rutiere de mărfuri
WQ
WORLD QUICK S.R.L.
CUI 45096693 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
DP
DRIVESAFE PATRIK S.R.L.
CUI 44390878 · Întreținerea și repararea autovehiculelor

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme similare

Alte transporturi terestre de călători n.c.a · Cluj

LS
LEAFCAR S.R.L.
CUI 54412485 · Sat Floreşti Com. Floreşti
SS
SAREMA S.R.L.
CUI 51116485 · Sat Floreşti Com. Floreşti
AR
ANDRICO RIDE S.R.L.
CUI 50837092 · Sat Floreşti Com. Floreşti
TT
TTM TRANSPORT S.R.L.
CUI 50749900 · Sat Floreşti Com. Floreşti
AM
ARMIN M&D S.R.L.
CUI 50709816 · Sat Floreşti Com. Floreşti
CS
CRISFASTTRANS S.R.L.
CUI 50696422 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ONCA DIALOG S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →