identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MADYNARCIS SERVICE S.R.L.

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 40162290J39/964/2018Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
700mii lei
— constant
Profit net · 2025
46mii lei
▼ 22,6% vs. 2024
Salariați
7
▲ 16,7% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2021
În anul 2025, MADYNARCIS SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 700.444 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,0%. Rezultatul net a fost un profit de 46.092 lei. Datoriile totale au crescut cu 78,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40162290
Nr. Reg. Comerțului
J39/964/2018 · EUID ROONRC.J39/964/2018
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-15 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Garoafa Com. Garoafa
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT GAROAFA COM. GAROAFA, STR. PRINCIPALĂ, NR.11
Cod poștal
627140

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
700.444 lei
▲ 0,0%
Profit net
46.092 lei
▼ 22,6%
Datorii
306.292 lei
▲ 78,3%
Salariați
7
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 670.000 lei2024: 700.206 lei2025: 700.444 lei700 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 166.313 lei2024: 59.556 lei2025: 46.092 lei46 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 62025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,6%
Creștere CA an/an
+0,0%
CA / salariat
100.063 lei
Datorii / active
87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,6%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+11,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025700.444 lei46.092 lei306.292 lei352.584 lei46.292 lei7
2024700.206 lei59.556 lei171.784 lei402.446 lei230.662 lei6
2023670.000 lei166.313 lei162.279 lei333.385 lei171.106 lei6
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
101 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Vrancea

DG
D.G.S. PELINSERVICE SRL
CUI 36211408 · Sat Garoafa Com. Garoafa
TS
TELEOACĂCLEENAUTO S.R.L.
CUI 50606233 · Mun. Adjud
RG
RDU GROUP KEA S.R.L.
CUI 50546107 · Sat Vulturu Com. Vulturu
SD
SILK DETAILING S.R.L.
CUI 50319279 · Mun. Focşani
CH
CUSTOM HEADLIGHTS S.R.L.
CUI 50040648 · Sat Colacu Com. Valea Sării
DA
DAVID ABEL YOSIF S.R.L.
CUI 50020837 · Sat Slobozia Bradului Com. Slobozia Bradului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MADYNARCIS SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →