identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

NÉPMŰVÉSZET S.R.L.

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 40171190J19/574/2018Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
289mii lei
▼ 3,6% vs. 2023
Profit net · 2024
−7.179lei
▼ 118,9% vs. 2023
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2023
Contracte publice
4
SEAP · activ 2024
În anul 2024, NÉPMŰVÉSZET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 288.756 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.179 lei. Datoriile totale au crescut cu 66,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-7.179 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40171190
Nr. Reg. Comerțului
J19/574/2018 · EUID ROONRC.J19/574/2018
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-16 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
288.756 lei
▼ 3,6%
Profit net
-7.179 lei
▼ 118,9%
Datorii
10.534 lei
▲ 66,3%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 209.249 lei2023: 299.401 lei2024: 288.756 lei289 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 50.927 lei2023: 37.911 lei2024: -7.179 lei−7.17920222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 2220222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-2,5%
Creștere CA an/an
-3,6%
CA / salariat
144.378 lei
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3,8%
Creștere medie anuală (2018–2024)
+96,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024288.756 lei-7.179 lei10.534 lei197.312 lei186.778 lei2
2023299.401 lei37.911 lei6.336 lei200.293 lei193.957 lei1
2022209.249 lei50.927 lei7.116 lei163.162 lei156.046 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2018–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
9.000 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
17.622 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Harghita

IF
INANTAM-FELICITATUS S.R.L.
CUI 41108515 · Sat Sândominic Com. Sândominic
SC
SECOND CHANCE STYLE S.R.L.
CUI 54513536 · Sat Dăneşti Com. Dăneşti
SS
STEFANTEX S.R.L.
CUI 53018122 · Mun. Gheorgheni
GS
GLOBAMA S.R.L.
CUI 51762443 · Sat Valea lui Antaloc Com. Lunca de Jos
FM
FIABELLO MODA S.R.L.
CUI 51247960 · Mun. Odorheiu Secuiesc
DI
DANI IMPORT S.R.L.
CUI 49054143 · Mun. Topliţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NÉPMŰVÉSZET S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →