identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CREME DE LA CREME - LE BOUTIQUE S.R.L.

CAEN 4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
CUI 40187855J2018016713407Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
104mii lei
▲ 19,9% vs. 2024
Profit net · 2025
13mii lei
▲ 248,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, CREME DE LA CREME - LE BOUTIQUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 103.518 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,9%. Rezultatul net a fost un profit de 13.236 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40187855
Nr. Reg. Comerțului
J2018016713407 · EUID ROONRC.J2018016713407
Cod CAEN
4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-20 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ION LUCA CARAGIALE, NR.19, PARTER. CAMERA 4
Cod poștal
20042
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
103.518 lei
▲ 19,9%
Profit net
13.236 lei
▲ 248,8%
Datorii
100.150 lei
▲ 8,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 144.412 lei2024: 86.340 lei2025: 103.518 lei104 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.418 lei2024: 3.795 lei2025: 13.236 lei13 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
12,8%
Creștere CA an/an
+19,9%
CA / salariat
103.518 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64,0%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+38,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025103.518 lei13.236 lei100.150 lei120.405 lei20.688 lei1
202486.340 lei3.795 lei91.983 lei98.937 lei7.453 lei1
2023144.412 lei3.418 lei67.364 lei70.563 lei3.658 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LASER SERVICE AGENCY S.R.L.44867137în funcțiune
COQUETTE BEAUTY CLINIQUE SRL30843472în funcțiune
COQUETTE INTERNATIONAL SRL15217262radiată
FAZZADA CLINIC SRL30847849în funcțiune
MAISONETTE MEGEVE S.R.L.42344069în funcțiune
SEE.TRY.BUY. COMPANY SRL17935137în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · Municipiul București

MS
MAISON9799 S.R.L.
CUI 55423776 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SG
SWEET GLOW SHOP S.R.L.
CUI 55235039 · Sector 2 Mun. Bucureşti
XI
XFF IMPERIAL S.R.L.
CUI 54832470 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PC
PHEROME COSMETICS S.R.L.
CUI 54759361 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EI
ESI IMPEX S.R.L.
CUI 54663347 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SV
STATUT VIP S.R.L.
CUI 54456775 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CREME DE LA CREME - LE BOUTIQUE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →