identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CARMELO PREMIUM S.R.L.

CAEN 1072 — Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
CUI 40200989J2018003393137Plătitor TVA din 2019Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
84lei
▼ 60,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−20mii lei
▼ 273,3% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
7ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CARMELO PREMIUM S.R.L. (CUI 40200989, nr. J2018003393137) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Constanța, județul Constanța, înființată în 2018. Activitatea principală: fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN 1072). Este plătitoare de TVA din 2019. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 84 lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, CARMELO PREMIUM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 84 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 60,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 20.392 lei. Datoriile totale au scăzut cu 6,0% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (277.569 lei) depășesc activele totale (60.125 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-217.444 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-20.392 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40200989
Nr. Reg. Comerțului
J2018003393137 · EUID ROONRC.J2018003393137
Cod CAEN
1072 — Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-22 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. G-RAL EREMIA GRIGORESCU · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
900198
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202584 lei▼ 60,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2.9425.8848.82612 mii2023 · cifră de afaceri: 4.256 lei2023 · profit net: -94.066 lei20232024 · cifră de afaceri: 210 lei2024 · profit net: 11.768 lei20242025 · cifră de afaceri: 84 lei842025 · profit net: -20.392 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
278 mii lei▼ 6,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 1072 · 316 firme · mai sus decât 0% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Constanța · mai sus decât 0% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-10.000,0% marjă · mai sus decât 0% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-24.276,2%
Creștere CA an/an
-60,0%
Datorii / active
462%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-73,1%/an
Grad de îndatorare
462%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202584−60,0%-20.392−273%—277.56960.125-217.444—
2024210−95,1%11.768—295.18898.136-197.0521
20234.256-94.066—318.287109.467-208.8205
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-12-2234246/212/2023Judecătoria Constantavalidare poprire 194/VD/2012FondTerţ poprit
2023-12-1132732/212/2023Judecătoria Constantavalidare poprire 1786/GA/2023FondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ELENIS GREEK TAVERNA S.R.L.44355080în funcțiune
GINEROM SRL6430651radiată
SCUPRA COMEXIM SRL2982181radiată
TANIS SRL7969302radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 8 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 1,78 mil lei, 14 salariați, 5 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CARMELO PREMIUM S.R.L.

Este CARMELO PREMIUM S.R.L. o firmă activă?

Da. CARMELO PREMIUM S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este CARMELO PREMIUM S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, CARMELO PREMIUM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 02.04.2019 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO40200989.

Ce cifră de afaceri are CARMELO PREMIUM S.R.L.?

În 2025, CARMELO PREMIUM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 84 lei, în scădere cu 60,0% față de 2024, și o pierdere netă de 20.392 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este CARMELO PREMIUM S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CARMELO PREMIUM S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 04.10.2026.

Are CARMELO PREMIUM S.R.L. procese în instanță?

Da, CARMELO PREMIUM S.R.L. apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are CARMELO PREMIUM S.R.L. datorii la ANAF?

CARMELO PREMIUM S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CARMELO PREMIUM S.R.L.?

Sediul social declarat al CARMELO PREMIUM S.R.L. este în JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. G-RAL EREMIA GRIGORESCU.

Ce activitate are CARMELO PREMIUM S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CARMELO PREMIUM S.R.L. este „Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie” (cod CAEN 1072).

Când a fost înființată CARMELO PREMIUM S.R.L.?

CARMELO PREMIUM S.R.L. a fost înregistrată pe 22.11.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018003393137.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CARMELO PREMIUM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala