identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

IVNO LUMBER S.R.L.

CAEN 1623 — Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
CUI 40214119J09/848/2018Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
320mii lei
▲ 12,0% vs. 2022
Profit net · 2023
−459mii lei
▼ 44,8% vs. 2022
Salariați
7
▼ 12,5% vs. 2022
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2023, IVNO LUMBER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 319.788 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 458.593 lei. Datoriile totale au scăzut cu 80,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-922.337 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-458.593 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40214119
Nr. Reg. Comerțului
J09/848/2018 · EUID ROONRC.J09/848/2018
Cod CAEN
1623 — Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-26 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRĂILA
Localitate
Mun. Brăila
Adresă
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.89, CAMERA 2, BL.A6, SC.3, ET.3, AP.54
Cod poștal
810060
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2023)
319.788 lei
▲ 12,0%
Profit net
-458.593 lei
▼ 44,8%
Datorii
117.827 lei
▼ 80,0%
Salariați
7
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 284.066 lei2022: 285.627 lei2023: 319.788 lei320 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: -336.906 lei2022: -316.785 lei2023: -458.593 lei−459 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 72022: 82023: 7720212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-143,4%
Creștere CA an/an
+12,0%
CA / salariat
45.684 lei
Creștere medie anuală (2019–2023)
+1,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023319.788 lei-458.593 lei117.827 lei-804.510 lei-922.337 lei7
2022285.627 lei-316.785 lei589.283 lei125.538 lei-463.745 lei8
2021284.066 lei-336.906 lei222.596 lei75.636 lei-146.960 lei7
🔒 Încă 3 ani de istoric (2018–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
IVNO WOOD S.R.L.47740137în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · Brăila

AS
ALPRODGAB S.R.L.
CUI 42088823 · Mun. Brăila
FU
FABRICA URBANNA S.R.L.
CUI 41155355 · Mun. Brăila
MM
MIATIN MOB SRL
CUI 37777317 · Mun. Brăila
SC
SPORADIC CONF SRL
CUI 18128550 · Mun. Brăila
NP
NORAVAS PRODCOM S.R.L.
CUI 7605042 · Mun. Brăila
BF
BIN-FURNI-PROD SRL
CUI 7045549 · Mun. Brăila

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IVNO LUMBER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →