identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

VALEROFOR S.R.L.

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 40214372J2018001014393Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,09mil lei
▲ 42,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−292mii lei
▼ 7,6% vs. 2024
Salariați
5
▼ 28,6% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2024
În anul 2025, VALEROFOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.091.326 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 42,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 292.404 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (2.121.983 lei) depășesc activele totale (1.885.106 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-236.877 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-292.404 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40214372
Nr. Reg. Comerțului
J2018001014393 · EUID ROONRC.J2018001014393
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-26 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Arva Com. Broşteni
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT ARVA COM. BROŞTENI, ARVA
Cod poștal
627051
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.091.326 lei
▲ 42,6%
Profit net
-292.404 lei
▼ 7,6%
Datorii
2.121.983 lei
▲ 17,2%
Salariați
5
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.279.132 lei2024: 1.467.014 lei2025: 2.091.326 lei2,09 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 449.826 lei2024: -271.655 lei2025: -292.404 lei−292 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 72025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-14,0%
Creștere CA an/an
+42,6%
CA / salariat
418.265 lei
Datorii / active
113%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+51,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025414.691 €-57.981 €420.770 €373.799 €-46.971 €5
2024294.901 €-54.608 €363.908 €375.071 €11.162 €7
2023662.933 €90.940 €142.377 €208.523 €66.146 €7
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
119.520 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Vrancea

GT
GANEATEOVAL TRANS SRL
CUI 33965466 · Sat Arva Com. Broşteni
DS
DAVFORNIC S.R.L.
CUI 54951463 · Sat Tulnici Com. Tulnici
DC
DAVID CAMPIONUL S.R.L.
CUI 54904224 · Sat Spulber Com. Spulber
RT
R&G TOTAL S.R.L.
CUI 54834358 · Sat Nereju Com. Nereju
TI
TREM IMPEX S.R.L.
CUI 54763699 · Mun. Focşani
YC
YZY CONSTRUCT 2026 S.R.L.
CUI 54725253 · Sat Tâmboeşti Com. Tâmboeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VALEROFOR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →