identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

GLIGA-SABINA S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 40239490J26/1880/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
192mii lei
▼ 71,6% vs. 2024
Profit net · 2025
26mii lei
▼ 94,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, GLIGA-SABINA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 191.574 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 71,6%. Rezultatul net a fost un profit de 26.270 lei. Datoriile totale au scăzut cu 31,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40239490
Nr. Reg. Comerțului
J26/1880/2018 · EUID ROONRC.J26/1880/2018
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-29 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. CIREŞULUI, NR.18 · 2 firme aici
Cod poștal
547565
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
191.574 lei
▼ 71,6%
Profit net
26.270 lei
▼ 94,5%
Datorii
116.577 lei
▼ 31,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 424.549 lei2024: 674.704 lei2025: 191.574 lei192 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 117.029 lei2024: 476.710 lei2025: 26.270 lei26 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,7%
Creștere CA an/an
-71,6%
CA / salariat
191.574 lei
Datorii / active
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+0,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025191.574 lei26.270 lei116.577 lei738.672 lei628.522 lei1
2024674.704 lei476.710 lei170.582 lei797.970 lei634.252 lei1
2023424.549 lei117.029 lei190.467 lei376.714 lei191.043 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GC
GIN CLINIC S.R.L.
CUI 45952567 · Activități de asistență medicală specializată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GIN CLINIC S.R.L.45952567în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Mureș

DD
DR.DIANA OPRIŞ S.R.L.
CUI 51084685 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
MM
M&M MEDICINA MUNCII MUREŞ S.R.L.
CUI 47747046 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
GC
GIN CLINIC S.R.L.
CUI 45952567 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
GM
GUT MED AI S.R.L.
CUI 54830658 · Mun. Târgu Mureş
MC
MASTER CARDIO BLUE S.R.L.
CUI 54720655 · Mun. Târgu Mureş
SS
SONIMED S.R.L.
CUI 54598745 · Mun. Târnăveni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GLIGA-SABINA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →