identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SAFE TRIPS & TRAVELS S.R.L.

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 40243890J34/817/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
204mii lei
▲ 64,3% vs. 2024
Profit net · 2025
39mii lei
▲ 499,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, SAFE TRIPS & TRAVELS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 204.419 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 64,3%. Rezultatul net a fost un profit de 39.288 lei. Datoriile totale au crescut cu 49,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40243890
Nr. Reg. Comerțului
J34/817/2018 · EUID ROONRC.J34/817/2018
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-03 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Zimnicea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TELEORMAN
Localitate
Sat Conţeşti Com. Conţeşti
Adresă
JUD. TELEORMAN, SAT CONŢEŞTI COM. CONŢEŞTI, STR. PESCARULUI, NR.58, CAMERA 1
Cod poștal
147085
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
204.419 lei
▲ 64,3%
Profit net
39.288 lei
▲ 499,4%
Datorii
25.239 lei
▲ 49,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 99.030 lei2024: 124.435 lei2025: 204.419 lei204 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 13.667 lei2024: 6.555 lei2025: 39.288 lei39 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
19,2%
Creștere CA an/an
+64,3%
CA / salariat
204.419 lei
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43,6%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+30,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025204.419 lei39.288 lei25.239 lei115.074 lei90.007 lei1
2024124.435 lei6.555 lei16.908 lei93.703 lei76.875 lei1
202399.030 lei13.667 lei5.051 lei75.321 lei70.320 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NUTRISENTIAL HEALTHCARE S.R.L.45320820radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Teleorman

SA
SINTEZA ANCHETELOR MEDIA S.R.L.
CUI 55379875 · Mun. Roşiori de Vede
HX
HULIGAN X S.R.L.
CUI 53808024 · Sat Rădoieşti-Deal Com. Rădoieşti
CF
CALIBER FILM S.R.L.
CUI 52843724 · Mun. Alexandria
VM
VALI MITRACHE STUDIOS S.R.L.
CUI 51488918 · Mun. Roşiori de Vede
MT
MARIAN T ART S.R.L.
CUI 49735404 · Sat Poeni Com. Poeni
LM
LOOP MOVIE CAM S.R.L.
CUI 47255892 · Sat Târnava Com. Botoroaga

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SAFE TRIPS & TRAVELS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →