identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

A&C PARTY STORE S.R.L.

CAEN 7420 — Activități fotografice
CUI 40274676J16/2862/2018Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
189mii lei
▼ 37,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1.275lei
▼ 83,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2022
În anul 2025, A&C PARTY STORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 188.841 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.275 lei. Datoriile totale au crescut cu 63,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40274676
Nr. Reg. Comerțului
J16/2862/2018 · EUID ROONRC.J16/2862/2018
Cod CAEN
7420 — Activități fotografice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-10 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DOLJ
Localitate
Sat Malu Mare Com. Malu Mare
Adresă
JUD. DOLJ, SAT MALU MARE COM. MALU MARE, ALEEA I NUCILOR, NR.15 · 3 firme aici
Cod poștal
207365
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
188.841 lei
▼ 37,6%
Profit net
1.275 lei
▼ 83,3%
Datorii
74.728 lei
▲ 63,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 306.628 lei2024: 302.577 lei2025: 188.841 lei189 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 22.374 lei2024: 7.625 lei2025: 1.275 lei1.27520232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,7%
Creștere CA an/an
-37,6%
CA / salariat
188.841 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,6%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+83,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025188.841 lei1.275 lei74.728 lei289.944 lei216.062 lei1
2024302.577 lei7.625 lei45.624 lei259.181 lei214.788 lei1
2023306.628 lei22.374 lei18.498 lei224.513 lei207.163 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
76 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

UI
UP IN THE AIR S.R.L.
CUI 46226171 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
DT
DROOPY TEAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 40599201 · Lucrări de pregătire a terenului

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități fotografice · Dolj

FA
FOTO ALI WEDDINGS S.R.L.
CUI 55254758 · Sat Preajba Com. Malu Mare
LF
LV FOCUS POINT PHOTO STUDIO S.R.L.
CUI 55059390 · Sat Giurgiţa Com. Giurgiţa
MI
M.I.S STUDIO CONCEPT S.R.L.
CUI 54712962 · Sat Măceşu de Jos Com. Măceşu de Jos
AD
A.D PHOTOGRAPHER S.R.L.
CUI 54080076 · Sat Drănic Com. Drănic
SF
SILVER FRAME S.R.L.
CUI 53903808 · Sat Işalniţa Com. Işalniţa
OE
OKEYE EVENTS S.R.L.
CUI 53779573 · Mun. Craiova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A&C PARTY STORE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →