identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MTCID S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 40280465J30/1189/2018Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
15mii lei
▲ 87,5% vs. 2022
Profit net · 2024
10mii lei
▲ 52,0% vs. 2022
Salariați
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2024, MTCID S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 87,5%. Rezultatul net a fost un profit de 10.452 lei. Datoriile totale au crescut cu 29.624,5% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40280465
Nr. Reg. Comerțului
J30/1189/2018 · EUID ROONRC.J30/1189/2018
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-10 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Certeze Com. Certeze
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT CERTEZE COM. CERTEZE, STR. MARE, NR.64 · 2 firme aici
Cod poștal
447100
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
15.000 lei
▲ 87,5%
Profit net
10.452 lei
▲ 52,0%
Datorii
60.638 lei
▲ 29.624,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 11.700 lei2022: 8.000 lei2024: 15.000 lei15 mii20212024
Evoluția profitului net
2021: 10.112 lei2022: 6.877 lei2024: 10.452 lei10 mii20212024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
69,7%
Creștere CA an/an
+87,5%
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,8%
Creștere medie anuală (2020–2024)
-12,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202415.000 lei10.452 lei60.638 lei94.582 lei33.944 lei
20228.000 lei6.877 lei204 lei23.697 lei23.493 lei
202111.700 lei10.112 lei117 lei16.732 lei16.615 lei
🔒 Încă 3 ani de istoric (2018–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2024). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RF
ROCK FORT S.R.L.
CUI 50439500 · Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
MIHOC BIG FOREST S.R.L.43209630în funcțiune
ROCK FORT S.R.L.50439500în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Satu Mare

PT
PIT TOP CAD SRL
CUI 32584102 · Sat Certeze Com. Certeze
MS
MAYAND S.R.L.
CUI 55479114 · Mun. Satu Mare
SG
SOLIDUS GEO S.R.L.
CUI 55445065 · Mun. Satu Mare
KS
KONSOLUTION S.R.L.
CUI 55440025 · Mun. Satu Mare
MP
MMR PRO INSTAL S.R.L.
CUI 54779253 · Mun. Satu Mare
SE
SPS ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54682942 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MTCID S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →