identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 40285241J2018001980339Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
25,79mil lei
▲ 33,7% vs. 2024
Profit net · 2025
599mii lei
▲ 69,0% vs. 2024
Salariați
17
▲ 13,3% vs. 2024
Contracte publice
10
SEAP · activ 2026
În anul 2025, AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 25.785.577 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 33,7%. Rezultatul net a fost un profit de 599.157 lei. Datoriile totale au crescut cu 42,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 17.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40285241
Nr. Reg. Comerțului
J2018001980339 · EUID ROONRC.J2018001980339
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-11 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, BLD. SOFIA VICOVEANCA, NR.52
Cod poștal
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
25.785.577 lei
▲ 33,7%
Profit net
599.157 lei
▲ 69,0%
Datorii
5.097.688 lei
▲ 42,9%
Salariați
17
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 15.433.489 lei2024: 19.291.363 lei2025: 25.785.577 lei25,79 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 722.764 lei2024: 354.490 lei2025: 599.157 lei599 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 172024: 152025: 171720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,3%
Creștere CA an/an
+33,7%
CA / salariat
1.516.799 lei
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+61,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202525.785.577 lei599.157 lei5.097.688 lei7.607.544 lei2.502.827 lei17
202419.291.363 lei354.490 lei3.567.109 lei5.533.279 lei1.903.670 lei15
202315.433.489 lei722.764 lei1.216.655 lei2.747.588 lei1.549.180 lei17
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

10

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
7.286 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
6
Valoare totală
189.301 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
AUTODEL HOLDING S.R.L.37060966în funcțiune
TIA WORLD COMPANY S.R.L.31192410în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Suceava

FP
FREON POLAR S.R.L.
CUI 55105730 · Mun. Suceava
FS
FREONHUB S.R.L.
CUI 55101371 · Mun. Suceava
PF
PERFECT FINISH AUTO S.R.L.
CUI 54950298 · Mun. Suceava
SC
SPARTAN CAMPERVAN S.R.L.
CUI 54909795 · Mun. Suceava
FA
FOX ART CONCEPT S.R.L.
CUI 54729026 · Mun. Suceava
FK
FREON KING S.R.L.
CUI 54537403 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →